Zákaznická podpora

+420 277 000 770

Co je Set-top box?  

Naše malé přenosné zařízení. Více informací o produktu naleznete na této stránce: https://zapni.tv/stb/

Jak objednat náš nový Set-top box?  

Je to jednoduché, stačí nám napsat na email chci@zapni.tv, do předmětu napište "Chci nový STB", kde uvedete Vaše ID (například 123456, my si Vás dohledáme a nemusíte již nic znovu vyplňovat) a je to. K tomu nám připište, jak budete za Set-top box platit. Na úhradu máte dvě možnosti, buď to si nabít danou částku přes Vaši peněženku, kde máte více možností (online platební brána, platba kartou, bankovní převod, ) nebo nám do emailu napište, že zboží chcete poslat na dobírku. Příklad emailu: "Dobrý den, moje ID je 123456 a mám již nabitý kredit, prosím pošlete. Děkuji" nebo "pošlete mi na dobírku." Na email Vám odpovíme co nejdříve. Zboží Vám posíláme maximálně do deseti pracovních dnů po připsání platby na náš účet.

Jak objednat příslušenství pro moje zařízení?  

Je to podobné jako u Jak objednat náš nový Set-top box, jen do předmětu napište "Chci příslušenství k mému zařízení" a zbytek je stejný jako krok výše.

Jak objednat přenosnou TV?  

Je to jednoduché, stačí nám napsat na email chci@zapni.tv, do předmětu napište "Chci přenosnou TV", kde uvedete Vaše ID (například 123456, my si Vás dohledáme a nemusíte již nic znovu vyplňovat) a je to. K tomu nám připište, jak budete za přenosnou TV platit. Na úhradu máte zatím dvě možnosti, buď to si nabít danou částku přes naše stávající možnosti (online platební brána, bankovní převod, Twisto) nebo nám do emailu napsat, že zboží chcete poslat na dobírku. Příklad emailu: "Dobrý den, moje ID je 123456 a mám již nabitý kredit, prosím pošlete. Děkuji" nebo "pošlete mi na dobírku." Na email Vám odpovíme co nejdříve. Zboží Vám posíláme maximálně do deseti pracovních dnů po připsání platby na náš účet.

Jak uhradit přenosnou TV?  

Máme více způsobů. Nejrychlejší je zaplatit přes naší online platební bránu, částku si zvolíte sami po přihlášení do zákaznického centra. Vám se tak přičte kredit do Vaší peněženky a nám pak v emailu stačí napsat, že máte částku již nabitou. Další možnost je klasický bankovní převod, v tom případě Vám vystavíme samostatnou fakturu, stačí nám do emailu napsat, že chcete hradit bankovním převodem. Poslední možnost je pro již stávající zákazníky TWISTO, zde je stručný návod. Opět stačí nám napsat, že chcete uhradit přes službu TWISTO. V tom případě Vám vystavíme samostatnou fakturu, tu pošlete na email plati@twisto.cz a je to. Další placení pak řešíte jako vždy přímo přes TWISTO. Díky tomu si můžete platbu odložit a nebo uhradit jen částečně.

Chci si objednat nějaký z nabízených balíčků, jak mám postupovat?  

V první řadě je potřeba provést registraci na našich stránkách. Po obdržení přihlašovacích údajů přejděte na stránku https://moje.zapni.tv a po přihlášení v postranním menu naleznete položku Objednat. Následně postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak rychlé připojení k internetu potřebuji ke sledování TV?  

Pro plynulé přehrávání doporučujeme rychlost stahování dat 3Mbit/sec pro standardní kvalitu a 6Mbit/sec pro sledování TV v HD rozlišení.

Jsou vaše služby dostupné nezávisle na poskytovateli připojení?  

Ano. Naše služby jsou dostupné všem bez ohledu na Vašem ISP. Jedno omezení ale existuje. Z legislativních důvodů lze sledovat naše vysílání pouze v členských státech Evropské unie a EHP. Viz. Mapa pokrytí

Můj poskytovatel blokuje či omezuje přístup k vašim službám. Co s tím?  

V tomto případě kontaktujte naši zákaznickou podporu na emailu podpora@zapni.tv nebo na telefonním čísle +420 277 000 770

Pokud se rozhodnu využívat vašich služeb, vzniknou mi nějaké závazky?  

Žádné závazky Vám nevzniknou. Služby jsou poskytovány formou předplatného na jeden kalendářní měsíc dopředu od obdržení platby na náš bankovní účet. S předstihem Vám vystavíme fakturu na následující měsíc. Pokud ji neuhradíte, služby Vám budou pouze pozastaveny. Záleží tedy jen na Vás, kdy budete chtít služeb využívat.

Jakým způsobem mohu zaplatit za služby?  

Platby lze uskutečnit pomocí platební brány v zákaznickém centru bezhotovostně platební kartou, zrychleným převodem, či klasickým bankovním převodem na náš účet, údaje jsou uvedené na vystavené faktuře. Můžete také využít služeb České pošty, kdy lze převod uskutečnit složenkou typu A.

Za jak dlouho mi budou služby aktivovány?  

Služby Vám budou automaticky aktivovány po obdržení platby na náš bankovní účet. Tato doba se liší od způsobu platby. Úhrada platební kartou je nejpohodlnější a nejrychlejší způsob, kdy jsou služby aktivní ihned po dokončení transakce. Platba převodem zpravidla trvá 1-2 pracovní dny. Pokud jste zaplatili složenkou typu A, převod proběhne během 1-3 pracovních dní.

Chtěl(a) bych si předplatit služby na více měsíců, jak mám postupovat?  

Kontaktujte naši zákaznickou podporu na emailu podpora@zapni.tv nebo na telefonním čísle +420 277 000 770

Mohu změnit balíček v průběhu zúčtovacího období?  

Pokud uvažujete o přechodu na "vyšší" balíček, kontaktujte naši zákaznickou podporu na emailu podpora@zapni.tv nebo na telefonním čísle +420 277 000 770

Nechci již využívat vašich služeb, jak mám postupovat?  

U nás se k ničemu nezavazujete. Pokud neuhradíte vystavenou fakturu, služby Vám budou pouze pozastaveny. V případě, že budete chtít v budoucnu naše služby opět využívat stačí uhradit poslední vystavenou zálohou fakturu.

Při pokusu o přehrání videa se zobrazí v přehrávači hláška: Cannot load M3U8: File is Empty  

Tento problém by mělo vyřešit pouhé odhlášení a opětovné přihlášení ke svému účtu. Jestliže tento problém stále přetrvává kontaktujte naši zákaznickou podporu na emailu podpora@zapni.tv nebo na telefonním čísle +420 277 000 770.

Jak si změním heslo?  

Vaše heslo si můžete změnit v zákaznickém centru v sekci Nastavení. Zde následně zadáte Vaše stavájící heslo, nové heslo a heslo pro potvrzení. Vaše nové heslo musí obsahovat alespoň jedno velké písmeno, číslici a musí být minimálně šest znaků dlouhé.

Co mám dělat, když jsem ztratil heslo nebo kompletní přihlašovací údaje?  

Pod přihlašovacím formulářem na stránkách zákaznického centra klikněte na položku "zapomenuté heslo". Následně budete vyzváni k vyplnění Vašeho emailu uvedeného při registraci. Po kliknutí na tlačítko "Odeslat odkaz pro obnovení hesla" Vám bude na email odeslán odkaz pro obnovu Vašeho hesla. Vaše nové heslo musí obsahovat alespoň jedno velké písmeno, číslici a musí být minimálně šest znaků dlouhé.

Potřebujete změnit Vaše osobní údaje?  

Veškeré osobní údaje uvedené při registraci můžete pohodlně změnit ve Vašem nastavení v zákaznickém centru.