Zákaznická podpora

+420 277 000 770

Máte vlastní Anroid box, Rapsberry pi, počítač s OS Linux, MS Windows či MAC OS a jiné? Ani to nám nevadí. Vyvinuli jsme doplněk do multiplatformní aplikace KODI, která je dostupná pro hodně operačních systémů. Stačí si na níže uvedené stránce vybrat Vaši "zbraň".

Zde si stáhněte aplikaci KODI: https://kodi.tv/download

Více informací a více možností naleznete na níže uvedené nápovědě:


Obsah:

 1. Proč takové řešení
 2. Upgrade Vašeho Android zařízení na náš SET-TOP BOX
 3. Upgrade Vašeho PC/NTB na náš SET-TOP BOX
 4. Nemám své zařízení - Chci kompletní řešení od Vás
 5. Návod k nastavení aplikace KODI

 1. Proč takové řešení

  Dlouho jsme zvažovali, jak využít nejnovější technologie a při tom neomezovat dané zařízení, jen na naši službu. Vybrali jsme tedy za Vás tzv. Android TV box. V takovém zařízení toho můžete dělat opravdu spoustu. Můžete si prohlížet na Vašem televizoru fotku z dovolené přímo z karty Vašeho fotoaparátu, sledovat Vaše filmy z DVD/Blue-Ray, máte nahrané video z kamery, stačí nahrát na externí pevný disk nebo Flash disk a vychutnáte si záběry na Vaší velké TV. A pokud se rozhodujete pro nákup nové TV, nemusíte kupovat dražší modely, náš Android Box Vás posune dále. Nejen z těchto důvodů jsme nakonec zvolili univerzální řešení, kdy je čistě na Vás, jestli se na televizoru chcete dívat na naší televizní nabídku nebo chcete zrovna brouzdat po internetu či dělat cokoliv jiného. Vzhledem k tomu, že se snažíme zbytečně Vás nezatěžovat kupováním dalších drahých zařízení, vyvinuli jsme následující 3 varianty, jak nás můžete sledovat. Více informací níže.

  Výhody:

  • Neomezujeme Vás, Set-top box toho zvládá mnohem více
  • Ať již náš Set-top box či Váš po upgrade se Vám vejde do kabelky, ať pojedete na chatu či chalupu, vždy budete mít k dispozici plnou nabídku dle Vašeho tarifu
  • Notebook si vezmete stejně i na chatu
  • Vždy Vám stačí maximálně 3 Mbit internet pro sledování i HD programů a soused na chatě má přece WiFi
  • Pokud se chcete koukat na projektor na Vaší zahradě / terase s námi to jde
  • A nikam nejedete a jste doma v „obýváku“, tak si to jednoduše užijte naplno!

  Nevýhody:

  • Aktuálně poslední verze a další úpravy již nebudeme vyvíjet. Místo toho jsme vyvinuli přímo vlastní Set-top box.

 2. Upgrade Vašeho Android zařízení na náš SET-TOP BOX - cena 0 Kč

  1. Je to jednoduché. Ve Vašem Android zařízení (primárně Android BOX, Android Tablet, Android telefon) musíte mít nainstalovanou aplikaci KODI (dříve XMBC), ke stažení Google play https://play.google.com/store/apps/details?id=org.xbmc.kodi (na uvedeném odkazu naleznete další informace, které obsahují i minimální požadavky na systém). Většina zařízení má tuto aplikaci již předinstalovanou.

   Set-top box (poster 1)
  2. Z našeho repozitáře si do zařízení STÁHNETE náš doplněk, který je určen pro instalaci dalších našich doplňků. Odkaz ke stažení ZDE . Soubor se ve většině případů uloží složky Download (Stažené soubory). Toto provedete přes klasický webový prohlížeč ve Vašem zařízení. Následně pokračujete v kroku na nastavení aplikace KODI, která je shodná pro všechny platformy. Pokračujte návodem zde: Návod k nastavení aplikace KODI


 3. Upgrade Vašeho PC/NTB na náš SET-TOP BOX - cena 599 Kč

  Jak objednat? Je to jednoduché. Stačí když nám napíšete emailem na chci@zapni.tv Váš požadavek, o co máte zájem a pracovníci podpory s Vámi již vyřídí vše potřebné. Více informací nalzenete v naší nápovědě ZDE.

  1. Na Vašem zařízení musíte nainstalovat aplikaci KODI, kterou naleznete na odkazu zde: https://kodi.tv/download, včetně všech podporovaných operačních systémů.

  2. Z našeho repozitáře si do zařízení STÁHNĚTE náš doplněk, který je určen pro instalaci dalších našich doplňků. Soubor se ve většině případů uloží do složky Download (Stažené soubory), toto provedete přes klasický webový prohlížeč ve Vašem zařízení. Následně pokračujete v kroku na nastavení aplikace KODI, která je shodná pro všechny platformy. Pokračujte návodem zde: Návod k nastavení aplikace KODI

  3. Doplníte si zařízení o dálkový ovladač a HDMI kabel. Můžeme Vám nabídnout naše řešení, tj. námi otestovaný dálkový ovladač, který funguje bez problému na OS Windows 8.1/10 + HDMI kabel 2m. (viz. obrázek)

   Set-top box (poster 2)

   Dané zařízení propojíte s PC/NTB a televizorem pomocí HDMI kabelu. Na TV Vyberete správný HDMI vstup (zde pokračujte návodem k Vašemu televizoru).

  Následně pokračujete na Návod k nastavení aplikace KODI, který je shodný pro všechny platformy.


 4. Nemám své zařízení - Chci kompletní řešení od Vás - cena 1699 Kč

  Jak objednat? Je to jednoduché. Stačí když nám napíšete emailem na chci@zapni.tv Váš požadavek o co máte zájem a pracovníci podpory s Vámi již vyřídí vše potřebné. Více informací nalzenete v naší nápovědě ZDE.

  Máte pouze televizor se vstupem HDMI (zkontrolujte si v manuálu výrobce k Vašemu televizoru, zda obsahuje Vaše TV tento vstup), to vůbec nevadí. Můžete využít jakékoliv zobrazovací zařízení jenž HDMI vstup vlastní (př. Digitální projektor a jiné). V tomto případě Vám dodáme náš STB, jenž obsahuje vše potřebné, abyste pouze propojili STB s Vaším televizorem a internetem a můžete sledovat, jak chcete. Uvedená cena je jednorázová, pak již platíte měsíčně dle Vašeho tarifu. Záruka 24 měsíců je samozřejmostí, stejně tak poprodejní péče.

  Celé řešení naleznete ZDE.


  E. Návod k nastavení aplikace KODI:

  Spustíte aplikaci KODI a pokračujte krok za krokem, jak je uvedeno dále (postup se může lišit v závislosti na zvoleném motivu vzhledu).

 1. Šipkami nebo kurzorem se přesunete do pole SYSTÉM a následně Nastavení

  Kodi návod 1

 2. Pokračujete do pole Doplňky a instalujete ze ZIP souboru (to je ten, který jste u kroku 2 stáhli k sobě do zařízení)

  Kodi návod 2

 3. Najdete umístění, kde je soubor uložený:

  Kodi návod 3

  Potvrdíte soubor „repository.zapni.tv.zip“
  Následně se objeví zpráva o úspěšné instalaci doplňku.

 4. Vrátíte se o krok zpět na Doplňky a pokračujete instalaci video addonu z našeho repozitáře:
  Instalovat z repozitáře -> Doplňky služby ZAPNI.TV -> Doplňky videí -> ZAPNI TV Live -> Instalovat

 5. Vrátíte se o tři kroky zpět na Doplňky a pokračujete na doplňky a Doplňky videí. Zde naleznete již nainstalovaný doplněk ZAPNI.TV:

  Kodi návod 4

 6. Po potvrzení (stisknutí OK) se dostanete do konfigurace samotného doplňku.

  Kodi návod 5

 7. Zde vstoupíte do pole Konfigurovat. Zadáte Vaše uživatelské jméno a heslo a nastavíte platnost PLAYLISTu, doporučujeme ho nastavit na 0 hodin, pak se Vám při každém spuštění aplikace KODI aktualizuje playlist na nový. (Není potřeba restartovat zařízení, stačí jen restartovat aplikaci KODI)

  Kodi návod 6

 8. Po tomto nastavení se vraťte zpátky na úvodní stránku KODI a pokračujte do záložky VIDEO -> Doplňky:

  Kodi návod 7

 9. Vyberte ZAPNI.TV LIVE

  Kodi návod 8

 10. Po potvrzení tohoto kroku se Vám ověří přihlašovací údaje a zobrazí se Vám znovu okno viz výše, po jeho potvrzení již máte všechny TV stanice ve Vašem balíčku k dispozici. Následně se pohybujete šipkami jako v jakémkoliv jiném zařízení, šipky, OK a tlačítko zpět.

  Kodi návod 9

 11. Po potvrzení se Vám zobrazí samotný TV kanál, zde například ČT2 HD:

  Kodi návod 10

Pozn.: Výše uvedený postup se vztahuje na KODI verze 17.1 (Krypton) a ve stylu Confluence. V ostatních verzích se může postup lišit. Zároveň upozorňujeme, že v nejnovějších verzích KODI nemusí vše fungovat správně, doporučujeme, pak provést downgrade na nižší verzi.


Užijte si sledováni s naší virtuální kabelovkou!

Vaše ZAPNI.TV