Technická podpora

+420 277 000 770
podpora@zapni.tv
16.11
2017

Sametová novinka

Vážení zákazníci,

K našemu Set-top boxu jsme pro Vás vyvinuli zcela novou aplikaci, Kterou jsme nazvali ZTVC (Zapni TV Centrum). Tu Vám nyní představujeme:

• Nový Set-top box (více informací ZDE)

Všichni zákazníci, jenž si náš STB objednali, již obdrželi upgrade na novou verzi. Více informací, popis aplikace a náhledy najdete na výše uvedeném odkazu.

K tomu každému, kdo si nyní objedná nový STB se ZTVC obdrží po úhradě bonus ve výši 100 Kč. Bonus je nevratný a je určen pro nákup TV balíčku. Dopravu platíme vždy za Vás.

Zatím stále nabízíme naše služby jako předplatné, na dobu neurčitou a tedy Vás nenutíme do závazku na 24 měsíců jako jiní operátoři.

Kdo by však chtěl uzavřít s námi smlouvu na dobu určitou a tedy si vzít STB do pronájmu, stačí nás kontaktovat a vyjdeme Vám vstříc. V této variantě Vám nabídneme náš nový STB do pronájmu za pouhých 79 Kč měsíčně!

Výběr je čistě na Vás.

Těšte se na další novinky!

Užijte si prodloužený víkend, s námi můžete sledovat TV pořady kdekoliv a kdykoliv.

Vaše ZAPNI.TV!

07.10
2017

Výpadek SPORT 1,2

Vážení zákazníci, omlouváme se za výpadek TV kanálu Sport 1 a Sport 2 v SD rozlišení. Na opravě pracujeme. Děkujeme za pochopení Aktualizace 8.10. - uvedené TV jsou již v pořádku spuštěné nahozené.

15.09
2017

Novinky v září

Vážení zákazníci,

Vážení zákazníci, Týden utekl jako voda a my Vás opět informujeme o novinkách. Aktuálně tak tento víkend startuje další ze série Formule 1, tentokrát ze Singapuru. Více informací zde:

• FORMULE 1 (více informací ZDE)

My jsme, ale v uplynulém týdnu přidali další TV stanice do ARCHIVu. Prodloužili jsme dobu jejich zpětného shlédnutí. Aktuálně máte k dispozici 113 TV, a to až na 1 týden zpět.


Stále běží „dobíjecí akce“ Každý kdo si nabije za více jak 500 Kč obdrží 5% navíc ve formě bonusového kreditu, kdo za více jak 1000 Kč obdrží 10% navíc a kdo za více jak 2000 Kč obdrží 15% navíc! Akce se nevztahuje na nákup Set-top boxu.


Užijte si víkend, s námi můžete sledovat TV pořady kdekoliv a kdykoliv.

Vaše ZAPNI.TV!

08.09
2017

Další TV stanice a rozšíření služeb

Vážení zákazníci,

jak jsme slíbili v minulé novince, tak se snažíme realizovat. Aktuálně jsme tak přidali nové TV stanice a to ČT 24 a ČT:D/ART v HD verzích. Obnovili jsme BBC a TV 5 MONDE. Nyní tak máte možnost sledovat až 123 TV stanic v balíčku STANDARD!

To ovšem není vše, aktuálně jsme přidali více TV stanic do našeho ARCHIVU. Archiv budeme ještě zdokonalovat a vylepšovat, příště se opět objeví další

Pro milovníky rychlých kol, jistě potěší tento víkend MOTO GP, Tentokrát ze San Marina.

• MOTO GP (více informací ZDE)

První školní týden je za námi, ale na ZAPNI.TV již chystají další novinky.

Vaše ZAPNI.TV!

01.09
2017

Školní novinka

Vážení zákazníci,

děti v pondělí nastoupí do školy, tak aby měli nástup příjemnější, tak jsme si řekli, že všem dětem zpříjemníme posledních pár dnů prázdnin a do všech balíčků jsme přidali novou dětskou TV stanici TUTY. To je jen začátek, v září toho uvedeme mnohem více.

K tomu stále běží „dobíjecí akce“, stejně tak soutěž s RONDO.

O víkendu startuje další ze závodů Formule 1, poslední velká cena z Evropy, tentokrát z Itálie.

• FORMULE 1 (více informací ZDE)

Užívejte léto, ať jste kdekoliv, s námi se můžete dívat i tak.

Vaše ZAPNI.TV!

18.08
2017

Letní novinka

Vážení zákazníci,

Léto je v plném proudu, ale my jsme i v horkých letních dnech pracovali na novinkách pro Vás!

Aktuálně jsme vydali další verzi našeho video doplňku pro Kodi, kdo používá má již aktualizováno. Kromě drobných vylepšení a úprav nyní také doplněk zobrazuje TV loga k jednotlivým kanálům, kterým jej činí přehlednějším a uživatelský přívětivějším. Pro ty z Vás, který náš doplněk ještě nemají, lze jej nainstalovat z našeho repozitáře.

Brzy představíme zcela nový set-top box, který aktuálně testujeme. SW upgrade pro stávající majitele bude samozřejmě zdarma. O všem Vás včas budeme informovat.

Zároveň spouštíme dnešním dnem opět bonusouvou „dobíjecí“ akci, kdy každý kdo si nabije za více jak 500 Kč obdrží 5% navíc ve formě bonusového kreditu, kdo za více jak 1000 Kč obdrží 10% navíc a kdo za více jak 2000 Kč obdrží 15% navíc! Vy se tak můžete nachystat dopředu na další víkend, kdy se pojede:

• MOTO GP (více informací ZDE)
• FORMULE 1 (více informací ZDE)

Akce neplatí pro úhradu SET-TOP BOXu.
Zároveň touto novinkou končí veškeré předchozí akce.

Užívejte léto, ať jste kdekoliv, s námi se můžete dívat i tak.

Vaše ZAPNI.TV!

27.06
2017

UP NETWORK exkluzivně na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci,

Stále hledáme nové TV stanice a dnes se nám povedlo konečně zařadit zcela novou a naprosto jedinečnou TV stanici UP NETWORK zaměřenou na letectví. Ať jste fanda do letectví modelářského či klasického, zajímá Vás letecké zpravodajství, rádi létáte nebo se jen rádi podíváte na akrobatické umění, zde najdete vše 24 hodin denně 7 dnů v týdnu.

A teď vzhůru na nabídku. UP NETWORK je součástí všech základních balíčků MINI, START, STANDARD a tematicky zaměřeného a to DOKUMENT. O čem všem je to „tam nahoře“ přidáváme v upoutávce ke stažení: https://zapni.tv/upoutavky/reklama-up-network.mp4

Vaše ZAPNI.TV