Zákaznická podpora

+420 277 000 770
podpora@zapni.tv
23.10
2015

Velké rozšíření programové nabídky

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás nový balíček STANDARD se spoustou nových kanálů napříč všemi žánry. Jedná se tak primárně o skupinu DISCOVERY a FILMBOX, ale to samozřejmě není vše. I tentokrát, jak je našim zvykem, jsme opět obohatili i další z našich balíčků o několik TV. Vše najdete přehledně seřazené V naší programové nabídce. Tím naše nabídky nekončí a brzy se zde objeví další. Aktuálně tedy nabízíme přes 70 TV stanic, Pevně věříme, že si z této nabídky vyberete ještě lépe!

20.10
2015

Nové televize Barrandov Plus HD a Kino Barrandov HD

Dnes jsme přidali k SD programům Barrandov Plus a Kino Barrandov, také jejich HD varianty. Tyto programy naleznete v balíčku START.

15.10
2015

Nové televize ČS Mini, ČS Film a Horor film

Přidali jsme nové televize, jmenovitě ČS Mini, ČS Film a Horor film. Tyto televize běží na jednom kanálu. Od 6:00 do 12:00 můžete sledovat ČS Mini, následně do půlnoci ČS Film a od půlnoci pro dospělé diváky Horor film.

05.10
2015

Nová administrace - Nové TV

Dnes jsme spustili novou verzi zákaznického centra, díky této velké úpravě Vám konečně můžeme nabídnout plnou nabídku ze skupiny LEO TV, která se tak týká nejen stávající TV stanice LEO TV, ale její stále dostupné sestřičky v podobě Extasy TV, stejně tak samotných videí ve formě Videotéky. Pro výše uvedené je potřeba si nechat vygenerovat PIN pro rodičovský zámek. Extasy TV a Videotéka je pak dostupná 24 hodin denně za pomoci výše uvedeného PINu. Extasy TV jen tak někde jinde nenaladíte!

03.10
2015

Nová televizní stanice - France24

Aktuálně jsme pro Vás přidali zpravodajský TV kanál France 24, bude součástí balíčku START a výše.

02.10
2015

Nová televizní stanice - Fajnrock TV

Hudební kanál Fajnrock TV je nyní součástí všech balíčků.

02.10
2015

Nové televizní stanice

Přidali jsme toho více. Konkrétně tak částečně skupinu Film Europe, k tomu pro naše nejmenší dětský TV pořad DUCKTV. Pro slečny a dámy tu máme FashionTV. A již brzy toho dáme ještě více, těšte se!