Zákaznická podpora

+420 277 000 770
26.11
2015

Nové TV stanice

Vážení zákazníci, Jak se koncem pracovního týdne vždy snažíme nabídnout něco nového nejen na nadcházející víkend, tak Vám nyní nabízíme následující stanice. Obě sportovní stanice Eurosport v HD kvalitě a proto jsme si dovolili Vám nejen tyto stanice nabídnout v samostatném sportovním balíčku,který si můžete objednat bez závazků a jak je Vám libo. Podobně jsme doplnili nabídku o DocuBox a tedy jsme nabídli ucelenou nabídku ze skupinu FILMBOX samostatným balíčkem. Opět Vás k ničemu nenutíme a můžete si objednávat balíček dle libosti. Přejeme ostrý obraz a dobrý zvuk!

20.11
2015

Nové TV stanice

Vážení zákazníci, užijte si víkend na MAX s Prima MAX v HD ! Dnes 20.11. ve 20:11 hodin startuje nový filmový kanál od skupiny PRIMA. Již nyní máme u nás tuto TV stanici nachystanou. To není vše, co Vám dnes přidáváme z TV stanic, zařazujeme následně také TV RELAX a TV REBEL. Vzhledem k tomu, že se snažíme stále vylepšovat nejen obsahovou nabídku, ale i funkční, tak jsme dnes přidali ještě pohodlné přepínání mezi TV stanicemi, s tím, že vždy vidíte jaká TV následuje. Vše přehledně v zákaznickém centru. Užijte si víkend na maximum!

19.11
2015

NOVA SPORTY !!!

Vážení zákazníci, nyní máte možnost si vychutnat sportovní kanál Nova SPORT 1 v HD kvalitě a k němu i druhý sportovní kanál skupiny NOVA, čili NOVA SPORT 2 v HD kvalitě i u nás!

14.11
2015

FRANCE 24

Alespoň tímto malým gestem můžeme vyjádřit soucit k událostem dnešní noci ve Francii. Stačí se tedy u nás zaregistrovat a můžete sledovat živě kanál France 24.

06.11
2015

Změna cen a služeb k 6.11.2015

Vážení zákazníci, aktualizovali jsme všechny naše stávající balíčky o skupinu CET21! Ano opravdu se nám povedlo úspěšně uzavřít smlouvu se skupinu TV NOVA! Tím pádem Vám nyní nabízíme takřka celou skupinu. Aktuálně řešíme jen technické drobnosti. Díky i těmto úpravám došlo ke změně cenové hladiny našich balíčků. Pokud do konce listopadu uhradíte výzvu za starou cenu, budete mít do konce prosince 2015 za starou cenu i Vás aktualizovaný balíček. Nyní Vám nabídneme TV Stanice NOVA, Nova Cinema, Nova Cinema HD, Fanda. Telka, Smíchov a k tomu Nova Sport1 v SD kvalitě. Následně doplníme nabídku postupně i o všechny HD varianty skupiny CET21. Jako první přidáme NOVA SPORT 2 v SD, následované HD variantou a zbytek skupiny v HD variantě! K tomu jsme přidali ještě stanice JOJ a JOJ PLUS, DOMA, Kinosvět, rozšířili zpravodajské stanice France24 a TV5Monde i do balíčku MINI. Brzy přidáme i další TV stanice. Máte se na co těšit. Blížíme se ke 100 TV stanicím v nejvyšší nabídce! Užijte si zábavu, napětí ať jste v tuto chvíli s kýmkoliv.

23.10
2015

Velké rozšíření programové nabídky

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás nový balíček STANDARD se spoustou nových kanálů napříč všemi žánry. Jedná se tak primárně o skupinu DISCOVERY a FILMBOX, ale to samozřejmě není vše. I tentokrát, jak je našim zvykem, jsme opět obohatili i další z našich balíčků o několik TV. Vše najdete přehledně seřazené V naší programové nabídce. Tím naše nabídky nekončí a brzy se zde objeví další. Aktuálně tedy nabízíme přes 70 TV stanic, Pevně věříme, že si z této nabídky vyberete ještě lépe!

20.10
2015

Nové televize Barrandov Plus HD a Kino Barrandov HD

Dnes jsme přidali k SD programům Barrandov Plus a Kino Barrandov, také jejich HD varianty. Tyto programy naleznete v balíčku START.