Zákaznická podpora

+420 277 000 770
podpora@zapni.tv
01.09
2015

Barrandov Muzika

Již tuto sobotu startuje nový TV kanál Barrandov Muzika a vy můžete být u toho díky nám. TV program bude zařazen i do nejnižšího TV balíčku.

01.09
2015

Jednáme s další TV skupinou

Tentokrát pro vás připravujeme další prémiové stanice, konkrétně tak nyní jednáme s nabídkou skupiny zajišťující mimo jiné hudební skupinu MTV či VH1, Nickelodeon pro nejmenší a Hustler pro ty největší a nejen to. Vše se brzy dozvíte. Stálým zákazníkům se brzo odvděčíme.

01.09
2015

TV skupiny Discovery

Aktuálně pro vás připravujeme další prémiové stanice, konkrétně tak nyní jednáme s nabídkou za skupinu DISCOVERY. Můžete se tak těšit, že brzy zařadíme do nabídky TV Stanice a to nejen jmenovité TV DISCOVERY, tak hlavně OBA kanály EUROSPORT a to i v HD variantách. Technické řešení nám zabere nyní delší dobu, ale pevně věříme, že v průběhu podzimu budou všechny dané kanály k dispozici.

20.08
2015

Zařazujeme TV skupiny Barrandov

Do našich balíčků jsme zařadili kanály Barrandov, Barrandov Plus, Kino Barrandov

14.08
2015

Nová televizní stanice Plzeňská 1

Do balíčků Mini a Start jsme nově zařadili regionální televizní stanici Plzeňskou 1

30.07
2015

Výpadek

Omlouváme se všem zákazníkům za včerejší výpadek našich služeb. Výpadek byl způsoben na straně dodavatele konektivity. Jako omluva za tento výpadek, bude všem platícím zákazníkům prodloužena platnost účtu o jeden týden.

02.07
2015

Nové televizní stanice - skupina Barrandov

Aktuálně pro vás připravujeme další prémiové stanice, konkrétně tak nyní jednáme s nabídkou za skupinu BARRANDOV. Můžete se tak těšit, že brzy zařadíme do nabídky TV Stanice a to TV Barrandov , Kino Barrandov, Barrandov Plus a ještě něco nového od Barrandova. Celá skupina bude uvedena i do nejnižšího balíčku MINI.