Zákaznická podpora

+420 277 000 770
podpora@zapni.tv
01.09
2015

TV skupiny Discovery

Aktuálně pro vás připravujeme další prémiové stanice, konkrétně tak nyní jednáme s nabídkou za skupinu DISCOVERY. Můžete se tak těšit, že brzy zařadíme do nabídky TV Stanice a to nejen jmenovité TV DISCOVERY, tak hlavně OBA kanály EUROSPORT a to i v HD variantách. Technické řešení nám zabere nyní delší dobu, ale pevně věříme, že v průběhu podzimu budou všechny dané kanály k dispozici.

20.08
2015

Zařazujeme TV skupiny Barrandov

Do našich balíčků jsme zařadili kanály Barrandov, Barrandov Plus, Kino Barrandov

14.08
2015

Nová televizní stanice Plzeňská 1

Do balíčků Mini a Start jsme nově zařadili regionální televizní stanici Plzeňskou 1

30.07
2015

Výpadek

Omlouváme se všem zákazníkům za včerejší výpadek našich služeb. Výpadek byl způsoben na straně dodavatele konektivity. Jako omluva za tento výpadek, bude všem platícím zákazníkům prodloužena platnost účtu o jeden týden.

02.07
2015

Nové televizní stanice - skupina Barrandov

Aktuálně pro vás připravujeme další prémiové stanice, konkrétně tak nyní jednáme s nabídkou za skupinu BARRANDOV. Můžete se tak těšit, že brzy zařadíme do nabídky TV Stanice a to TV Barrandov , Kino Barrandov, Barrandov Plus a ještě něco nového od Barrandova. Celá skupina bude uvedena i do nejnižšího balíčku MINI.

02.07
2015

Nové služby

Vážení zákazníci, po delší době opět uvádíme další nové služby. Tentokrát jsme předělali zákaznické centrum, které sice na první pohled vypadá upravené minimálně, ale opak je pravdou. Zejména jsme upravili technickou stránku věci, pokud se Vám v minulosti stalo, že Vám signál padnul, ať byl důvod jakýkoliv, nyní jsme přesně takovéto záležitosti opravili. Pokud byste na cokoliv narazili kontaktujte náš helpdesk. Děkujeme

11.06
2015

Nové televizní stanice - FILM EUROPE

Aktuálně pro vás připravujeme další prémiové stanice, konkrétně tak nyní jednáme s nabídkou za skupinu FILM EUROPE. Můžete se tak těšit, že brzy zařadíme do nabídky TV Stanice FILM europe a KINO CS, DOKU CS a MUZIKA CS. A to již brzy.