Zákaznická podpora

+420 277 000 770
podpora@zapni.tv
01.12
2017

Prosincová novinka na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci,

Stále se snažíme vycházet vstříc Vašim požadavkům. Níže uvádíme novinky, co jsme pro Vás připravili.

• Rozšíření TV balíčků.
Přidali jsme nový TV balíček s jednoduchým názvem „HD“. (více informací ZDE)
Obsahuje nejsledovanější české TV stanice jen v HD verzích.

Balíček je možné objednat jak samostatně, tak za zvýhodněnou cenu s balíčkem MINI. V zákaznickém centru se Vám tak zobrazila nová možnost objednat balíček „MINI+HD“. Stejně tak jsme vytvořili balíček „MINI+SPORT“. Tyto kombinace je možné objednat přímo v zákaznickém centru.

Snažíme se tak vyjít vstříc více lidem a nabídnout základní TV vysílání a k tomu speciální nabídku.

• Rozšíření TV stanic
Zatím stále nabízíme naše služby jako předplatné, na dobu neurčitou a tedy Vás nenutíme do závazku na 24 měsíců jako jiní operátoři.

Na dotazy diváků jsme přidali navíc ještě regionální ČT1 JM v SD rozlišení. V další novince přibydou další TV stanice, již brzy. Pokud máte tip na regionální TV stanici, kterou nemáme v nabídce, tak nám napište a pokusíme se co nejdříve zařadit.

• Dárkové poukazy
To není vše, přidali jsme možnost dobít si kredit přes voucher. V zákaznickém centru (moje.zapnit.tv), tak máte nyní možnost nabít si kredit i přes obdržený nebo zakoupený „voucher“. Dárkové vouchery budou rozesílány přes síť partnerů. Zároveň je možné dárkové poukazy objednat i přímo u nás. Můžete tak potěšit své blízké a darovat jim pod stromeček naše parádní služby. Platí jak pro nové, tak stávající zákazníky.

Vánoce se blíží a my toho chystáme ještě více.

Vaše ZAPNI.TV!

16.11
2017

Sametová novinka

Vážení zákazníci,

K našemu Set-top boxu jsme pro Vás vyvinuli zcela novou aplikaci, Kterou jsme nazvali ZTVC (Zapni TV Centrum). Tu Vám nyní představujeme:

• Nový Set-top box (více informací ZDE)

Všichni zákazníci, jenž si náš STB objednali, již obdrželi upgrade na novou verzi. Více informací, popis aplikace a náhledy najdete na výše uvedeném odkazu.

K tomu každému, kdo si nyní objedná nový STB se ZTVC obdrží po úhradě bonus ve výši 100 Kč. Bonus je nevratný a je určen pro nákup TV balíčku. Dopravu platíme vždy za Vás.

Zatím stále nabízíme naše služby jako předplatné, na dobu neurčitou a tedy Vás nenutíme do závazku na 24 měsíců jako jiní operátoři.

Kdo by však chtěl uzavřít s námi smlouvu na dobu určitou a tedy si vzít STB do pronájmu, stačí nás kontaktovat a vyjdeme Vám vstříc. V této variantě Vám nabídneme náš nový STB do pronájmu za pouhých 79 Kč měsíčně!

Výběr je čistě na Vás.

Těšte se na další novinky!

Užijte si prodloužený víkend, s námi můžete sledovat TV pořady kdekoliv a kdykoliv.

Vaše ZAPNI.TV!

07.10
2017

Výpadek SPORT 1,2

Vážení zákazníci, omlouváme se za výpadek TV kanálu Sport 1 a Sport 2 v SD rozlišení. Na opravě pracujeme. Děkujeme za pochopení Aktualizace 8.10. - uvedené TV jsou již v pořádku spuštěné nahozené.

15.09
2017

Novinky v září

Vážení zákazníci,

Vážení zákazníci, Týden utekl jako voda a my Vás opět informujeme o novinkách. Aktuálně tak tento víkend startuje další ze série Formule 1, tentokrát ze Singapuru. Více informací zde:

• FORMULE 1 (více informací ZDE)

My jsme, ale v uplynulém týdnu přidali další TV stanice do ARCHIVu. Prodloužili jsme dobu jejich zpětného shlédnutí. Aktuálně máte k dispozici 113 TV, a to až na 1 týden zpět.


Stále běží „dobíjecí akce“ Každý kdo si nabije za více jak 500 Kč obdrží 5% navíc ve formě bonusového kreditu, kdo za více jak 1000 Kč obdrží 10% navíc a kdo za více jak 2000 Kč obdrží 15% navíc! Akce se nevztahuje na nákup Set-top boxu.


Užijte si víkend, s námi můžete sledovat TV pořady kdekoliv a kdykoliv.

Vaše ZAPNI.TV!

08.09
2017

Další TV stanice a rozšíření služeb

Vážení zákazníci,

jak jsme slíbili v minulé novince, tak se snažíme realizovat. Aktuálně jsme tak přidali nové TV stanice a to ČT 24 a ČT:D/ART v HD verzích. Obnovili jsme BBC a TV 5 MONDE. Nyní tak máte možnost sledovat až 123 TV stanic v balíčku STANDARD!

To ovšem není vše, aktuálně jsme přidali více TV stanic do našeho ARCHIVU. Archiv budeme ještě zdokonalovat a vylepšovat, příště se opět objeví další

Pro milovníky rychlých kol, jistě potěší tento víkend MOTO GP, Tentokrát ze San Marina.

• MOTO GP (více informací ZDE)

První školní týden je za námi, ale na ZAPNI.TV již chystají další novinky.

Vaše ZAPNI.TV!

01.09
2017

Školní novinka

Vážení zákazníci,

děti v pondělí nastoupí do školy, tak aby měli nástup příjemnější, tak jsme si řekli, že všem dětem zpříjemníme posledních pár dnů prázdnin a do všech balíčků jsme přidali novou dětskou TV stanici TUTY. To je jen začátek, v září toho uvedeme mnohem více.

K tomu stále běží „dobíjecí akce“, stejně tak soutěž s RONDO.

O víkendu startuje další ze závodů Formule 1, poslední velká cena z Evropy, tentokrát z Itálie.

• FORMULE 1 (více informací ZDE)

Užívejte léto, ať jste kdekoliv, s námi se můžete dívat i tak.

Vaše ZAPNI.TV!

18.08
2017

Letní novinka

Vážení zákazníci,

Léto je v plném proudu, ale my jsme i v horkých letních dnech pracovali na novinkách pro Vás!

Aktuálně jsme vydali další verzi našeho video doplňku pro Kodi, kdo používá má již aktualizováno. Kromě drobných vylepšení a úprav nyní také doplněk zobrazuje TV loga k jednotlivým kanálům, kterým jej činí přehlednějším a uživatelský přívětivějším. Pro ty z Vás, který náš doplněk ještě nemají, lze jej nainstalovat z našeho repozitáře.

Brzy představíme zcela nový set-top box, který aktuálně testujeme. SW upgrade pro stávající majitele bude samozřejmě zdarma. O všem Vás včas budeme informovat.

Zároveň spouštíme dnešním dnem opět bonusouvou „dobíjecí“ akci, kdy každý kdo si nabije za více jak 500 Kč obdrží 5% navíc ve formě bonusového kreditu, kdo za více jak 1000 Kč obdrží 10% navíc a kdo za více jak 2000 Kč obdrží 15% navíc! Vy se tak můžete nachystat dopředu na další víkend, kdy se pojede:

• MOTO GP (více informací ZDE)
• FORMULE 1 (více informací ZDE)

Akce neplatí pro úhradu SET-TOP BOXu.
Zároveň touto novinkou končí veškeré předchozí akce.

Užívejte léto, ať jste kdekoliv, s námi se můžete dívat i tak.

Vaše ZAPNI.TV!