Zákaznická podpora

+420 277 000 770
podpora@zapni.tv
15.09
2017

Novinky v září

Vážení zákazníci,

Vážení zákazníci, Týden utekl jako voda a my Vás opět informujeme o novinkách. Aktuálně tak tento víkend startuje další ze série Formule 1, tentokrát ze Singapuru. Více informací zde:

• FORMULE 1 (více informací ZDE)

My jsme, ale v uplynulém týdnu přidali další TV stanice do ARCHIVu. Prodloužili jsme dobu jejich zpětného shlédnutí. Aktuálně máte k dispozici 113 TV, a to až na 1 týden zpět.


Stále běží „dobíjecí akce“ Každý kdo si nabije za více jak 500 Kč obdrží 5% navíc ve formě bonusového kreditu, kdo za více jak 1000 Kč obdrží 10% navíc a kdo za více jak 2000 Kč obdrží 15% navíc! Akce se nevztahuje na nákup Set-top boxu.


Užijte si víkend, s námi můžete sledovat TV pořady kdekoliv a kdykoliv.

Vaše ZAPNI.TV!

08.09
2017

Další TV stanice a rozšíření služeb

Vážení zákazníci,

jak jsme slíbili v minulé novince, tak se snažíme realizovat. Aktuálně jsme tak přidali nové TV stanice a to ČT 24 a ČT:D/ART v HD verzích. Obnovili jsme BBC a TV 5 MONDE. Nyní tak máte možnost sledovat až 123 TV stanic v balíčku STANDARD!

To ovšem není vše, aktuálně jsme přidali více TV stanic do našeho ARCHIVU. Archiv budeme ještě zdokonalovat a vylepšovat, příště se opět objeví další

Pro milovníky rychlých kol, jistě potěší tento víkend MOTO GP, Tentokrát ze San Marina.

• MOTO GP (více informací ZDE)

První školní týden je za námi, ale na ZAPNI.TV již chystají další novinky.

Vaše ZAPNI.TV!

01.09
2017

Školní novinka

Vážení zákazníci,

děti v pondělí nastoupí do školy, tak aby měli nástup příjemnější, tak jsme si řekli, že všem dětem zpříjemníme posledních pár dnů prázdnin a do všech balíčků jsme přidali novou dětskou TV stanici TUTY. To je jen začátek, v září toho uvedeme mnohem více.

K tomu stále běží „dobíjecí akce“, stejně tak soutěž s RONDO.

O víkendu startuje další ze závodů Formule 1, poslední velká cena z Evropy, tentokrát z Itálie.

• FORMULE 1 (více informací ZDE)

Užívejte léto, ať jste kdekoliv, s námi se můžete dívat i tak.

Vaše ZAPNI.TV!

18.08
2017

Letní novinka

Vážení zákazníci,

Léto je v plném proudu, ale my jsme i v horkých letních dnech pracovali na novinkách pro Vás!

Aktuálně jsme vydali další verzi našeho video doplňku pro Kodi, kdo používá má již aktualizováno. Kromě drobných vylepšení a úprav nyní také doplněk zobrazuje TV loga k jednotlivým kanálům, kterým jej činí přehlednějším a uživatelský přívětivějším. Pro ty z Vás, který náš doplněk ještě nemají, lze jej nainstalovat z našeho repozitáře.

Brzy představíme zcela nový set-top box, který aktuálně testujeme. SW upgrade pro stávající majitele bude samozřejmě zdarma. O všem Vás včas budeme informovat.

Zároveň spouštíme dnešním dnem opět bonusouvou „dobíjecí“ akci, kdy každý kdo si nabije za více jak 500 Kč obdrží 5% navíc ve formě bonusového kreditu, kdo za více jak 1000 Kč obdrží 10% navíc a kdo za více jak 2000 Kč obdrží 15% navíc! Vy se tak můžete nachystat dopředu na další víkend, kdy se pojede:

• MOTO GP (více informací ZDE)
• FORMULE 1 (více informací ZDE)

Akce neplatí pro úhradu SET-TOP BOXu.
Zároveň touto novinkou končí veškeré předchozí akce.

Užívejte léto, ať jste kdekoliv, s námi se můžete dívat i tak.

Vaše ZAPNI.TV!

27.06
2017

UP NETWORK exkluzivně na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci,

Stále hledáme nové TV stanice a dnes se nám povedlo konečně zařadit zcela novou a naprosto jedinečnou TV stanici UP NETWORK zaměřenou na letectví. Ať jste fanda do letectví modelářského či klasického, zajímá Vás letecké zpravodajství, rádi létáte nebo se jen rádi podíváte na akrobatické umění, zde najdete vše 24 hodin denně 7 dnů v týdnu.

A teď vzhůru na nabídku. UP NETWORK je součástí všech základních balíčků MINI, START, STANDARD a tematicky zaměřeného a to DOKUMENT. O čem všem je to „tam nahoře“ přidáváme v upoutávce ke stažení: https://zapni.tv/upoutavky/reklama-up-network.mp4

Vaše ZAPNI.TV

16.06
2017

Páteční novinky na ZAPNI.TV a SOUTĚŽ

Vážení zákazníci, Je pátek, většina z nás se již těší na víkend, ale my se snažíme Vám každý pátek přinést nějaké novinky. Nejinak je tomu i nyní. Dnešním dnem spouštíme soutěž o 2 ks našich Settop boxů na Facebooku, sledujte nás a vyhrávejte. K tomu stále platí akce s 10% slevou na náš nový settop box, která končí 30.6.2017. Aktuálně tak po slevě náš STB koupíte za pouhých 1619 Kč. Zároveň stále soutěžíme se službou www.rondo.cz Vždy se snažíme dát něco navíc. Dnešním dnem tedy startuje opět „dobíjecí“ akce. Tedy každý kdo si nabije za více jak 500 Kč obdrží od nás navíc ve formě bonusového kredit 5% z částky. Kdo za více jak 1000 Kč obdrží 10 % navíc a kdo za více jak 2000 Kč obdrží 15% navíc. Přejeme příjemný letní víkend. Vaše ZAPNI.TV!

09.06
2017

Páteční novinky na ZAPNI.TV a JOJ CINEMA HD!

Vážení zákazníci, Venku je sice krásně a věříme, že než u TV raději strávíte čas někde u vody. Nezapomínejte však, že ZAPNI.TV Vám poběží i z mobilu u rybníka. Abyste se měli na co dívat navíc, tak jsme aktuálně přidali TV stanici JOJ CINEMA HD! K tomu spouštíme slevovou akci na nás Settop Box https://zapni.tv/stb/ Až do konce měsíce června platí sleva ve výši 10%, poštovné, balné a dobírečné je již v ceně zahrnuto. Takže ušetříte a ještě nezaplatíte nic za dodání. Co nejdříve vydáme novou verzi našeho Settop boxu a aplikace, a vy si tak budete moci užít ještě více zábavy. Nezapomínejte zároveň, že stále běží akce s RONDO.CZ, kde jen tím, že u nás nakoupíte můžete u nich vyhrát hodnotné ceny. Ostrý obraz, dobrý zvuk a ještě lepší počasí Vaše ZAPNI.TV!