Zákaznická podpora

+420 277 000 770
20.12
2017

Vánoce na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci,

slíbili jsme Vám, že Vám dáme dárečky. Níže uvádíme akce, co jsme pro Vás připravili na Vánoce a ještě dál.

Speciálně s naším parterem dodávající naši přenosnou TV Přenosná TV

Jsme nachystali rychlou vánoční akci!

Vy si tak můžete koupit naši přenosnou TV za kouzelných 2990 Kč vč. DPH. K tomu Vám dáme kredit ve výši 1000 Kč ZDARMA. Pokud za danou TV zaplatíte dopředu u nás, platíme dopravu my. Pokud si objednáte na dobírku bude dobírečné činit pouhých 99 Kč. Akce platí od zveřejnění do pátku 22.12.2017 do 16.00 hodin. (doručení i v sobotu, ať překvapíte Ježíška)

Spuštěnou „nabíjecí akci“ prodlužujeme do 4.1.2018. K tomu každému kdo si nabije jakýkoliv obnos přidáme 10% navíc. Například za 500 Kč tak dostanete nikoliv 5%, ale dokonce 15% navíc! Nabíjecí akce, ani další bonusové se nevztahují na nákup Set-top boxu, přenosné TV, pouze na nákup TV balíčků. Všechny akce končí nejpozději 4.1.2018.

Na Facebooku jsme právě spustili ještě soutěž o dva naše nové Set-top boxy. Soutěžte a vyhrajte Set-top box pro sebe a svého kamaráda nebo dárkový kredit.

To není vše.

Kdo si nemůže nebo nechce stáhnout naší novou aplikaci ZTVC z Google play, může si tak stáhnout přímo od nás a ZTVC si můžete nainstalovat do svého Android Set-top boxu. Aplikace běží na OS Android 5.0 a výše. K Vánocům dostanete od Ježíška například skvělou Nvidia Shield TV nebo Android TV box jiného výrobce. naše aplikace běží i na těchto Android zařízení, stačí jednoduchý upgrade a je to.

Ke stažení viz tento odkaz:

Stáhnout ZTVC

Přejeme krásné prožití vánočních svátku, bohatého Ježíška šťastný Nový rok

Vaše ZAPNI.TV!

01.12
2017

Prosincová novinka na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci,

Stále se snažíme vycházet vstříc Vašim požadavkům. Níže uvádíme novinky, co jsme pro Vás připravili.

• Rozšíření TV balíčků.
Přidali jsme nový TV balíček s jednoduchým názvem „HD“. (více informací ZDE)
Obsahuje nejsledovanější české TV stanice jen v HD verzích.

Balíček je možné objednat jak samostatně, tak za zvýhodněnou cenu s balíčkem MINI. V zákaznickém centru se Vám tak zobrazila nová možnost objednat balíček „MINI+HD“. Stejně tak jsme vytvořili balíček „MINI+SPORT“. Tyto kombinace je možné objednat přímo v zákaznickém centru.

Snažíme se tak vyjít vstříc více lidem a nabídnout základní TV vysílání a k tomu speciální nabídku.

• Rozšíření TV stanic
Zatím stále nabízíme naše služby jako předplatné, na dobu neurčitou a tedy Vás nenutíme do závazku na 24 měsíců jako jiní operátoři.

Na dotazy diváků jsme přidali navíc ještě regionální ČT1 JM v SD rozlišení. V další novince přibydou další TV stanice, již brzy. Pokud máte tip na regionální TV stanici, kterou nemáme v nabídce, tak nám napište a pokusíme se co nejdříve zařadit.

• Dárkové poukazy
To není vše, přidali jsme možnost dobít si kredit přes voucher. V zákaznickém centru (moje.zapnit.tv), tak máte nyní možnost nabít si kredit i přes obdržený nebo zakoupený „voucher“. Dárkové vouchery budou rozesílány přes síť partnerů. Zároveň je možné dárkové poukazy objednat i přímo u nás. Můžete tak potěšit své blízké a darovat jim pod stromeček naše parádní služby. Platí jak pro nové, tak stávající zákazníky.

Vánoce se blíží a my toho chystáme ještě více.

Vaše ZAPNI.TV!

16.11
2017

Sametová novinka

Vážení zákazníci,

K našemu Set-top boxu jsme pro Vás vyvinuli zcela novou aplikaci, Kterou jsme nazvali ZTVC (Zapni TV Centrum). Tu Vám nyní představujeme:

• Nový Set-top box (více informací ZDE)

Všichni zákazníci, jenž si náš STB objednali, již obdrželi upgrade na novou verzi. Více informací, popis aplikace a náhledy najdete na výše uvedeném odkazu.

K tomu každému, kdo si nyní objedná nový STB se ZTVC obdrží po úhradě bonus ve výši 100 Kč. Bonus je nevratný a je určen pro nákup TV balíčku. Dopravu platíme vždy za Vás.

Zatím stále nabízíme naše služby jako předplatné, na dobu neurčitou a tedy Vás nenutíme do závazku na 24 měsíců jako jiní operátoři.

Kdo by však chtěl uzavřít s námi smlouvu na dobu určitou a tedy si vzít STB do pronájmu, stačí nás kontaktovat a vyjdeme Vám vstříc. V této variantě Vám nabídneme náš nový STB do pronájmu za pouhých 79 Kč měsíčně!

Výběr je čistě na Vás.

Těšte se na další novinky!

Užijte si prodloužený víkend, s námi můžete sledovat TV pořady kdekoliv a kdykoliv.

Vaše ZAPNI.TV!

07.10
2017

Výpadek SPORT 1,2

Vážení zákazníci, omlouváme se za výpadek TV kanálu Sport 1 a Sport 2 v SD rozlišení. Na opravě pracujeme. Děkujeme za pochopení Aktualizace 8.10. - uvedené TV jsou již v pořádku spuštěné nahozené.

15.09
2017

Novinky v září

Vážení zákazníci,

Vážení zákazníci, Týden utekl jako voda a my Vás opět informujeme o novinkách. Aktuálně tak tento víkend startuje další ze série Formule 1, tentokrát ze Singapuru. Více informací zde:

• FORMULE 1 (více informací ZDE)

My jsme, ale v uplynulém týdnu přidali další TV stanice do ARCHIVu. Prodloužili jsme dobu jejich zpětného shlédnutí. Aktuálně máte k dispozici 113 TV, a to až na 1 týden zpět.


Stále běží „dobíjecí akce“ Každý kdo si nabije za více jak 500 Kč obdrží 5% navíc ve formě bonusového kreditu, kdo za více jak 1000 Kč obdrží 10% navíc a kdo za více jak 2000 Kč obdrží 15% navíc! Akce se nevztahuje na nákup Set-top boxu.


Užijte si víkend, s námi můžete sledovat TV pořady kdekoliv a kdykoliv.

Vaše ZAPNI.TV!

08.09
2017

Další TV stanice a rozšíření služeb

Vážení zákazníci,

jak jsme slíbili v minulé novince, tak se snažíme realizovat. Aktuálně jsme tak přidali nové TV stanice a to ČT 24 a ČT:D/ART v HD verzích. Obnovili jsme BBC a TV 5 MONDE. Nyní tak máte možnost sledovat až 123 TV stanic v balíčku STANDARD!

To ovšem není vše, aktuálně jsme přidali více TV stanic do našeho ARCHIVU. Archiv budeme ještě zdokonalovat a vylepšovat, příště se opět objeví další

Pro milovníky rychlých kol, jistě potěší tento víkend MOTO GP, Tentokrát ze San Marina.

• MOTO GP (více informací ZDE)

První školní týden je za námi, ale na ZAPNI.TV již chystají další novinky.

Vaše ZAPNI.TV!

01.09
2017

Školní novinka

Vážení zákazníci,

děti v pondělí nastoupí do školy, tak aby měli nástup příjemnější, tak jsme si řekli, že všem dětem zpříjemníme posledních pár dnů prázdnin a do všech balíčků jsme přidali novou dětskou TV stanici TUTY. To je jen začátek, v září toho uvedeme mnohem více.

K tomu stále běží „dobíjecí akce“, stejně tak soutěž s RONDO.

O víkendu startuje další ze závodů Formule 1, poslední velká cena z Evropy, tentokrát z Itálie.

• FORMULE 1 (více informací ZDE)

Užívejte léto, ať jste kdekoliv, s námi se můžete dívat i tak.

Vaše ZAPNI.TV!