Zákaznická podpora

+420 277 000 770
18.08
2017

Letní novinka

Vážení zákazníci,

Léto je v plném proudu, ale my jsme i v horkých letních dnech pracovali na novinkách pro Vás!

Aktuálně jsme vydali další verzi našeho video doplňku pro Kodi, kdo používá má již aktualizováno. Kromě drobných vylepšení a úprav nyní také doplněk zobrazuje TV loga k jednotlivým kanálům, kterým jej činí přehlednějším a uživatelský přívětivějším. Pro ty z Vás, který náš doplněk ještě nemají, lze jej nainstalovat z našeho repozitáře.

Brzy představíme zcela nový set-top box, který aktuálně testujeme. SW upgrade pro stávající majitele bude samozřejmě zdarma. O všem Vás včas budeme informovat.

Zároveň spouštíme dnešním dnem opět bonusouvou „dobíjecí“ akci, kdy každý kdo si nabije za více jak 500 Kč obdrží 5% navíc ve formě bonusového kreditu, kdo za více jak 1000 Kč obdrží 10% navíc a kdo za více jak 2000 Kč obdrží 15% navíc! Vy se tak můžete nachystat dopředu na další víkend, kdy se pojede:

• MOTO GP (více informací ZDE)
• FORMULE 1 (více informací ZDE)

Akce neplatí pro úhradu SET-TOP BOXu.
Zároveň touto novinkou končí veškeré předchozí akce.

Užívejte léto, ať jste kdekoliv, s námi se můžete dívat i tak.

Vaše ZAPNI.TV!

27.06
2017

UP NETWORK exkluzivně na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci,

Stále hledáme nové TV stanice a dnes se nám povedlo konečně zařadit zcela novou a naprosto jedinečnou TV stanici UP NETWORK zaměřenou na letectví. Ať jste fanda do letectví modelářského či klasického, zajímá Vás letecké zpravodajství, rádi létáte nebo se jen rádi podíváte na akrobatické umění, zde najdete vše 24 hodin denně 7 dnů v týdnu.

A teď vzhůru na nabídku. UP NETWORK je součástí všech základních balíčků MINI, START, STANDARD a tematicky zaměřeného a to DOKUMENT. O čem všem je to „tam nahoře“ přidáváme v upoutávce ke stažení: https://zapni.tv/upoutavky/reklama-up-network.mp4

Vaše ZAPNI.TV

16.06
2017

Páteční novinky na ZAPNI.TV a SOUTĚŽ

Vážení zákazníci, Je pátek, většina z nás se již těší na víkend, ale my se snažíme Vám každý pátek přinést nějaké novinky. Nejinak je tomu i nyní. Dnešním dnem spouštíme soutěž o 2 ks našich Settop boxů na Facebooku, sledujte nás a vyhrávejte. K tomu stále platí akce s 10% slevou na náš nový settop box, která končí 30.6.2017. Aktuálně tak po slevě náš STB koupíte za pouhých 1619 Kč. Zároveň stále soutěžíme se službou www.rondo.cz Vždy se snažíme dát něco navíc. Dnešním dnem tedy startuje opět „dobíjecí“ akce. Tedy každý kdo si nabije za více jak 500 Kč obdrží od nás navíc ve formě bonusového kredit 5% z částky. Kdo za více jak 1000 Kč obdrží 10 % navíc a kdo za více jak 2000 Kč obdrží 15% navíc. Přejeme příjemný letní víkend. Vaše ZAPNI.TV!

09.06
2017

Páteční novinky na ZAPNI.TV a JOJ CINEMA HD!

Vážení zákazníci, Venku je sice krásně a věříme, že než u TV raději strávíte čas někde u vody. Nezapomínejte však, že ZAPNI.TV Vám poběží i z mobilu u rybníka. Abyste se měli na co dívat navíc, tak jsme aktuálně přidali TV stanici JOJ CINEMA HD! K tomu spouštíme slevovou akci na nás Settop Box https://zapni.tv/stb/ Až do konce měsíce června platí sleva ve výši 10%, poštovné, balné a dobírečné je již v ceně zahrnuto. Takže ušetříte a ještě nezaplatíte nic za dodání. Co nejdříve vydáme novou verzi našeho Settop boxu a aplikace, a vy si tak budete moci užít ještě více zábavy. Nezapomínejte zároveň, že stále běží akce s RONDO.CZ, kde jen tím, že u nás nakoupíte můžete u nich vyhrát hodnotné ceny. Ostrý obraz, dobrý zvuk a ještě lepší počasí Vaše ZAPNI.TV!

27.05
2017

Nový Set-Top Box

Vážení zákazníci, Stále se snažíme Vám naší službu zpříjemnit. Z těchto důvodů jsme vyvinuli zbrusu nový Settopbox (dále jen STB). Abychom Vás však neomezovali na nutné použití pouze našeho STB máte na výběr aktuálně 3 varianty jak dostat naší službu do Vašeho televizoru. Veškeré podrobnosti naleznete na naší webové stránce: https://zapni.tv/stb Stejně tak můžete využívat náš STB pro více funkcí a dokážete si tak s naší pomocí udělat z Vaší TV plnohodnotné multimediální centrum. To vše díky našemu STB, jenž má rozměry pouze 12 x 12 cm. Vejde se Vám tak i do tašky na cesty, ať pojedete kamkoliv po ČR. Zároveň jsme tento týden provedli technické úpravy o nichž jsme již informovali, díky tomu jsme vylepšili plynulost přehrávání TV stanic. V neposlední řadě jsme přidali další lokální TV stanici y to Východočeskou V1. Pokud nemáme Vaší oblíbenou lokální TV v nabídce, kontaktujte naší technickou podporu a rádi ji zařadíme. Užijte si tropický víkend a nezapomeňte, nás můžete sledovat i na zahradě s přáteli. Vaše ZAPNI.TV!

23.05
2017

Plánovaná odstávka & Bonusové akce

Vážení zákazníci, Snažíme se stále vylepšovat naše služby, proto zítra tj. 24.5.2017 v odpoledních hodinách bude docházet ke krátkodobým výpadkům, z důvodu údržby sítě. Zároveň informuje o probíhajících nebo skončených akcích. Pokud jste neobdrželi Rondony nebo bonusový kredit, za jakoukoliv akci, kontaktujte naší technickou podporu a najdeme, kde vzniknul problém. Děkujeme Vaše ZAPNI.TV!

19.05
2017

Páteční novinky na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci, I nás strašně mrzí, že v hokeji na MS 2017 již český tým nepokračuje, ale takový už sport je. Tímto bohužel končí naše bonusová akce na 10% bonus, nepřipsaný bonus Vám bude přičten nejpozději následující týden. Příště se karta určitě obrátí. A my budeme opět s Vámi u toho! U sportu ještě chvíli zůstaneme. Navázali jsme spolupráci se společnosti REDCROX! O co se jedná? Princip je jednoduchý, hrajte a vyhrávejte 100% zpátky z ceny, kterou u nás utratíte. Jak to cele funguje naleznete na tomto odkazu: https://redcrox.com/Rules/HowItWorks Stále pracujeme na technických vylepšeních a dalších TV stanicích. K tomu chystáme spolupráci s dalšími společnostmi, díky čemuž budete mít více možností zábavy. Již brzy! Užijte si víkend a nezapomeňte, kdo nehraje nevyhraje. Vaše ZAPNI.TV!