Zákaznická podpora

+420 277 000 770
podpora@zapni.tv
27.05
2017

Nový Set-Top Box

Vážení zákazníci, Stále se snažíme Vám naší službu zpříjemnit. Z těchto důvodů jsme vyvinuli zbrusu nový Settopbox (dále jen STB). Abychom Vás však neomezovali na nutné použití pouze našeho STB máte na výběr aktuálně 3 varianty jak dostat naší službu do Vašeho televizoru. Veškeré podrobnosti naleznete na naší webové stránce: https://zapni.tv/stb Stejně tak můžete využívat náš STB pro více funkcí a dokážete si tak s naší pomocí udělat z Vaší TV plnohodnotné multimediální centrum. To vše díky našemu STB, jenž má rozměry pouze 12 x 12 cm. Vejde se Vám tak i do tašky na cesty, ať pojedete kamkoliv po ČR. Zároveň jsme tento týden provedli technické úpravy o nichž jsme již informovali, díky tomu jsme vylepšili plynulost přehrávání TV stanic. V neposlední řadě jsme přidali další lokální TV stanici y to Východočeskou V1. Pokud nemáme Vaší oblíbenou lokální TV v nabídce, kontaktujte naší technickou podporu a rádi ji zařadíme. Užijte si tropický víkend a nezapomeňte, nás můžete sledovat i na zahradě s přáteli. Vaše ZAPNI.TV!

23.05
2017

Plánovaná odstávka & Bonusové akce

Vážení zákazníci, Snažíme se stále vylepšovat naše služby, proto zítra tj. 24.5.2017 v odpoledních hodinách bude docházet ke krátkodobým výpadkům, z důvodu údržby sítě. Zároveň informuje o probíhajících nebo skončených akcích. Pokud jste neobdrželi Rondony nebo bonusový kredit, za jakoukoliv akci, kontaktujte naší technickou podporu a najdeme, kde vzniknul problém. Děkujeme Vaše ZAPNI.TV!

19.05
2017

Páteční novinky na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci, I nás strašně mrzí, že v hokeji na MS 2017 již český tým nepokračuje, ale takový už sport je. Tímto bohužel končí naše bonusová akce na 10% bonus, nepřipsaný bonus Vám bude přičten nejpozději následující týden. Příště se karta určitě obrátí. A my budeme opět s Vámi u toho! U sportu ještě chvíli zůstaneme. Navázali jsme spolupráci se společnosti REDCROX! O co se jedná? Princip je jednoduchý, hrajte a vyhrávejte 100% zpátky z ceny, kterou u nás utratíte. Jak to cele funguje naleznete na tomto odkazu: https://redcrox.com/Rules/HowItWorks Stále pracujeme na technických vylepšeních a dalších TV stanicích. K tomu chystáme spolupráci s dalšími společnostmi, díky čemuž budete mít více možností zábavy. Již brzy! Užijte si víkend a nezapomeňte, kdo nehraje nevyhraje. Vaše ZAPNI.TV!

12.05
2017

Roztočte to s RONDO!

Vážení zákazníci, Tentokrát jsme si pro Vás připravili hraní se společností RONDO (https://www.rondo.cz) Hrajte denně o výhry v hodnotě desítek tisíc korun! Registrujte se a získejte 500 Rondonů do začátku. U nás se každá koruna počítá a tedy, každý kdo objedná kredit dle našich tarifu obdrží daný počet Rondonů také, (př. Balíček MINI za 99 Kč a obdržíte 99 Rondonů na hraní). Rondony pošleme emailem po přijetí platby, ještě pracujeme na online propojení našich systémů. Akce běží od dnešního dne tj. 12.5.2017 a to dlouhodobě. Vyměnili jsme technické části našeho systému a výsledek se dostavil v podobě plynulého přehrávání i HD verzí. U nichž se nahodile zobrazovalo kostičkování. Brzy přidáme další TV stanice. V neposlední řadě stále fandíme našemu týmu na MS v Hokeji 2017! Pevně věříme, že budeme hrát i o medaile a pokud to tak bude, budeme pro vás mít ještě dárek navíc. Těšte se. Vaše ZAPNI.TV!

05.05
2017

MS HOKEJ & MOTO GP 2017

Vážení zákazníci, po dnešním nečekaném výpadku jsou již všechny služby obnoveny. Za to se ještě jednou omlouváme, problém byl způsobený chybou u dodavatele služeb. Nové TV stanice. Přidali jsme další nové TV stanice ze skupiny NOVA (dříve CET21). Jedná se konkrétně o stanice NOVA 2 HD a NOVA GOLD HD. Nicméně to jsou jen maličkosti a teď to hlavní na co se s Vámi těšíme! MS v ledním hokeji 2017 je tady! Již dnes se náš tým utká s hokejisty Kanady. A abychom se v utkáních společně vyznali, připravili jsme pro Vás informace o zápasech: http://zapni.tv/ms-2017/ Sledujte tedy dnes od 20.00 hod. na ČT SPORT u nás i v HD rozlišení! To stejné jsme nachystali i pro MOTO GP. Více informací o závodech naleznete na: http://zapni.tv/moto-gp-2017/ U nás si tak dané závodění užijete na kanálech NOVA SPORT také v HD rozlišení! Tímto zároveň informujeme o akci pro zákazníky ZAPNI.TV Všechny naše předchozí akce tímto končí a jelikož i my fandíme, vyhlášením této novinky vstupuje v platnost „fandící akce“. Každý kdo si nabije obdrží 10% navíc ve formě bonusového kreditu. Užijte si prodloužený víkend a „ Češi do toho“! Vaše ZAPNI.TV!

28.04
2017

Květnové novinky

Vážení zákazníci, Vždy se snažíme Vám dát více. Aktuálně vstupují v platnost změny v naší akci 2+1 zdarma, ta zveřejněním této novinky končí. Nahrazujeme ji „nabíjecí akcí“, kdy každému kdo si nabije za více jak 500 Kč dáme 10% navíc, kdo za víc jak 1000 Kč dostane 15% navíc a kdo za více jak 2000 Kč obdrží 20% navíc ve formě bonusového kreditu. To není zdaleka vše, již příští týden se na nás valí MS V Hokeji a MOTO GP. U obou událostí chystáme novinky. Během uplynulého měsíce jsme přidali nové TV stanice a to regionální PLZEN.TV , zároveň sportovní TV 213 a nyní máte ve sportovním balíčku celkem až 20 TV stanic. Bohužel jsme obdrželi informaci, že dokumentární pořad DOKUCS ke 30.4.2017 končí, z důvodu ukončení platnosti licence, proto i my daný TV kanál ke 30.4.2017 vypneme. Již příští týden přidáme další nové TV stanice. K tomu jsme ve spolupráci se společností RONDO ( www.rondo.cz) Rozjeli společné hraní o tzv. Rondony, za každou 1 Kč obdržíte 1 Rondon. Aktuálně pracujeme na propojení systémů, takže Rondony Vám budou Připsány později. Užijte si prodloužený víkend Vaše ZAPNI.TV!

24.04
2017

Výpadek kanálů ze strany dodavatele

Vážení zákazníci, od dopoledních hodin dochází k výpadkům kanálů ze strany dodavatele signálu na jeho síti respektive po cestě k němu. Čekáme na opravu a bohužel jsou níže uvedené TV kanály nedostupné. Konkrétně se jedná o stanice: Barrandov Family, Discovery channel, Discovery World, Eurosporty, Filmbox extra, Filmbox plus, Kino barrandov, Retro music, Smíchov, Sport 2 a Nova 2 a Nova Gold. Omlouváme se, nicméně není v našich silách toto urychlit. Situaci nadále monitorujeme a průběžně Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení Vaše ZAPNI.TV Aktualizace: 24.4.2017 od cca 19.00 hodin jsou všechny kanály opět funkční. Děkujeme