Zákaznická podpora

+420 277 000 770
podpora@zapni.tv
01.03
2017

Březnové novinky na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci, I nás se dotklo EET a s tím spojených více prací. To byl jeden z důvodů, proč jsme dlouho neinformovali o novinkách. Dnešním dnem tedy každý, kdo provede platbu kartou přes naší online platební bránu, obdrží potvrzení o platbě do emailu, kde je nyní navíc i onen fiskální kód. Zároveň jsme během měsíce února 2017 spustili více polských TV stanic. Následované sportovními stanice SPORT 1 a SPORT 2 v SD kvalitě, HD kvalita bude nasazena v průběhu března. K tomu jsme spustili Retro music TV, Markízu International. Přidali jsme regionální TV ZAK a JTV ze zdroje přímo ze studia. V regionálních TV stanicích budeme i nadále pokračovat, již nyní chystáme další o nichž Vás budeme informovat. Pro milovníky umění jsme přidali Filmbox Arthouse. Následně jsme provedli k narozeninám TV NOVA také přejmenování stanic dané TV skupiny. a již nyní mámě nachystané HD varianty dané skupiny, které také přidáme co nejdříve. Dnes jsme přidali Mňam TV a Mňau TV A Prima HD a Prima Cool HD. Tím jsme se dostali na rovných 100 TV stanic v aktuálně nejvyšším balíčku STANDARD! Další HD varianty budeme přidávat. Počínaje 1.3.2017 končí naše „nabíjecí“ akce s kreditem a spouštíme novou. Každý kdo si nabije kredit ve výši dvou měsíčních paušálů dostane třetí ve formě bonusového kreditu zdarma. Platí to i pro násobky, za čtyři paušály dostanete dva zdarma, atd… Bonusový kredit bude připsán po oznámení emailem na naší technickou podporu ( podpora@zapni.tv ) Akce platí do odvolání nebo nahrazení jinou akcí. Těšte se, bude toho brzy ještě více. Vaše ZAPNI.TV!

23.12
2016

PF 2017

Vážení zákazníci, děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce. Do nového roku 2017 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí a osobních i pracovních úspěchů. A teď vzhůru na Ježíška! Stávající akce s nabitým kreditem (viz novinka z 25.11.2016) platí až do 6.1.2017. V pátek 6.1.2017 pro Vás máme nachystanou už další akci. O všem Vás budeme informovat. Zároveň ještě přidáváme Vánoční akci na naší přenosnou TV http://zapni.tv/prenosna-tv/ Až do 13.1.2017 si ji můžete objednat se slevou za vánočních 3 999,- Kč. Těšíme se na Vás v novém roce 2017. Vaše ZAPNI.TV!

30.11
2016

První přenosná TV

Vážení zákazníci, Vždy se snažíme Vám dát něco navíc. Přinášíme revoluci v pohledu na TV pořady. S naší první přenosnou televizí to je opravdu možné. Nebudeme Vás dlouho napínat, veškeré základní informace naleznete na našem webu: http://zapni.tv/prenosna-tv/ To není vše, k dané objednávce Vám přidáme ještě dalších 100 Kč kreditu navíc a neplatíte poštovné, ani dobírečné! Berte to jako takový malý dárek od nás, když jsou za chvíli ty Vánoce. Na platbu kreditem se nevztahují žádné předchozí bonusové akce. Veškeré další informace naleznete v Nápovědě a na výše uvedeném webu. Vaše ZAPNI.TV

30.11
2016

Ukončení TV stanice Muzika CS

Vážení zákazníci, k dnešnímu dni došlo k ukončení vysílání TV stanice Muzika CS. Z tohoto důvodu jsme museli uvedenou stanici vyřadit z naší nabídky. O hudbu však ochuzeni nebudete. Aktuálně chystáme zařazení dalších TV stanic. Těšíme se na Vás! Vaše ZAPNI.TV

25.11
2016

Páteční novinky na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci, Vánoce se blíží, tak Vám chystáme dárky už nyní. Opět spouštíme „nabíjecí“ akci na naše předplacené služby. Kdo si nabije kredit za více jak 500 Kč dostane od nás dárek ve formě 5% bonusového kreditu navíc, kdo za více jak 1000 Kč dostane 10% navíc a kdo za více jak 2000 Kč dostane 15% navíc. Bonusový kredit je nevratný. Jedná se jen o kredit, takže jestli ho následně využijete na nejlevnější balíček na celý rok nebo nejvyšší na pár měsíců je čistě na Vás. Bonusový kredit Vám bude připsán maximálně do dvou pracovních dnů. Akce platí do odvolání nebo nahrazení jinou akcí. V prosinci se těšte na ještě větší porci akcí a zábavy. Přejeme krásný víkend a příjemnou zábavu nejen u TV. Vaše ZAPNI.TV!

11.11
2016

Svatý Martin na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci, Také bychom rádi viděli Martina na bílém koni, ale i kdyby se tak nestalo, nic se neděje. Chystáme další úpravy a vývoj je velká část našeho projektu. Pevně věříme, že brzy nabídneme i možnosti pro uživatele jiných operačních systémů. Na všem se pracuje. Trpělivost růže přináší. Přejeme krásný víkend a příjemnou zábavu nejen u TV. Vaše ZAPNI.TV!

21.10
2016

Technické úpravy

Vážení zákazníci, Chystáme další TV stanice a technické úpravy. Aktuálně jsme vyměnili většinu serverů na nichž naše služby běží za nové, výkonnější. Chystáme novou aplikaci a nejen to, vše se k Vám ve správný čas dostane. Přejeme krásný víkend a příjemnou zábavu nejen u TV. Vaše ZAPNI.TV!