Zákaznická podpora

+420 277 000 770
12.05
2017

Roztočte to s RONDO!

Vážení zákazníci, Tentokrát jsme si pro Vás připravili hraní se společností RONDO (https://www.rondo.cz) Hrajte denně o výhry v hodnotě desítek tisíc korun! Registrujte se a získejte 500 Rondonů do začátku. U nás se každá koruna počítá a tedy, každý kdo objedná kredit dle našich tarifu obdrží daný počet Rondonů také, (př. Balíček MINI za 99 Kč a obdržíte 99 Rondonů na hraní). Rondony pošleme emailem po přijetí platby, ještě pracujeme na online propojení našich systémů. Akce běží od dnešního dne tj. 12.5.2017 a to dlouhodobě. Vyměnili jsme technické části našeho systému a výsledek se dostavil v podobě plynulého přehrávání i HD verzí. U nichž se nahodile zobrazovalo kostičkování. Brzy přidáme další TV stanice. V neposlední řadě stále fandíme našemu týmu na MS v Hokeji 2017! Pevně věříme, že budeme hrát i o medaile a pokud to tak bude, budeme pro vás mít ještě dárek navíc. Těšte se. Vaše ZAPNI.TV!

05.05
2017

MS HOKEJ & MOTO GP 2017

Vážení zákazníci, po dnešním nečekaném výpadku jsou již všechny služby obnoveny. Za to se ještě jednou omlouváme, problém byl způsobený chybou u dodavatele služeb. Nové TV stanice. Přidali jsme další nové TV stanice ze skupiny NOVA (dříve CET21). Jedná se konkrétně o stanice NOVA 2 HD a NOVA GOLD HD. Nicméně to jsou jen maličkosti a teď to hlavní na co se s Vámi těšíme! MS v ledním hokeji 2017 je tady! Již dnes se náš tým utká s hokejisty Kanady. A abychom se v utkáních společně vyznali, připravili jsme pro Vás informace o zápasech: http://zapni.tv/ms-2017/ Sledujte tedy dnes od 20.00 hod. na ČT SPORT u nás i v HD rozlišení! To stejné jsme nachystali i pro MOTO GP. Více informací o závodech naleznete na: http://zapni.tv/moto-gp-2017/ U nás si tak dané závodění užijete na kanálech NOVA SPORT také v HD rozlišení! Tímto zároveň informujeme o akci pro zákazníky ZAPNI.TV Všechny naše předchozí akce tímto končí a jelikož i my fandíme, vyhlášením této novinky vstupuje v platnost „fandící akce“. Každý kdo si nabije obdrží 10% navíc ve formě bonusového kreditu. Užijte si prodloužený víkend a „ Češi do toho“! Vaše ZAPNI.TV!

28.04
2017

Květnové novinky

Vážení zákazníci, Vždy se snažíme Vám dát více. Aktuálně vstupují v platnost změny v naší akci 2+1 zdarma, ta zveřejněním této novinky končí. Nahrazujeme ji „nabíjecí akcí“, kdy každému kdo si nabije za více jak 500 Kč dáme 10% navíc, kdo za víc jak 1000 Kč dostane 15% navíc a kdo za více jak 2000 Kč obdrží 20% navíc ve formě bonusového kreditu. To není zdaleka vše, již příští týden se na nás valí MS V Hokeji a MOTO GP. U obou událostí chystáme novinky. Během uplynulého měsíce jsme přidali nové TV stanice a to regionální PLZEN.TV , zároveň sportovní TV 213 a nyní máte ve sportovním balíčku celkem až 20 TV stanic. Bohužel jsme obdrželi informaci, že dokumentární pořad DOKUCS ke 30.4.2017 končí, z důvodu ukončení platnosti licence, proto i my daný TV kanál ke 30.4.2017 vypneme. Již příští týden přidáme další nové TV stanice. K tomu jsme ve spolupráci se společností RONDO ( www.rondo.cz) Rozjeli společné hraní o tzv. Rondony, za každou 1 Kč obdržíte 1 Rondon. Aktuálně pracujeme na propojení systémů, takže Rondony Vám budou Připsány později. Užijte si prodloužený víkend Vaše ZAPNI.TV!

24.04
2017

Výpadek kanálů ze strany dodavatele

Vážení zákazníci, od dopoledních hodin dochází k výpadkům kanálů ze strany dodavatele signálu na jeho síti respektive po cestě k němu. Čekáme na opravu a bohužel jsou níže uvedené TV kanály nedostupné. Konkrétně se jedná o stanice: Barrandov Family, Discovery channel, Discovery World, Eurosporty, Filmbox extra, Filmbox plus, Kino barrandov, Retro music, Smíchov, Sport 2 a Nova 2 a Nova Gold. Omlouváme se, nicméně není v našich silách toto urychlit. Situaci nadále monitorujeme a průběžně Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení Vaše ZAPNI.TV Aktualizace: 24.4.2017 od cca 19.00 hodin jsou všechny kanály opět funkční. Děkujeme

13.04
2017

Velikonoce na ZAPNI + F1

Vážení zákazníci, Přejeme Vám hezké Velikonoce a jako dárek Vám dáme na všechny uhrazené objednávky 10% kreditu navíc. Platí pro objednávky od 99 Kč včetně. Akce platí od zveřejnění této novinky u nás na webu do pondělí 17.4.2017 24.00 hodin. Akceptujeme platby buď to naší online platební bránou nebo službou TWISTO. Bonusový kredit bude připsán maximálně do 19.4.2017. V neděli 16.4.2017 startuje další závod F1 tentokrát z Bahrajnu. Více informací na naší stránce: https://zapni.tv/formule1/ V poslední době jsme přidali další sportovní TV a to 213 a Plzeň TV co by další lokální TV. Na dalších se pracuje. Těšte se! Vaše ZAPNI.TV

24.03
2017

Novinky za březen na ZAPNI + F1

Vážení zákazníci, Jak jsme již dříve slíbili, že budeme přidávat další TV stanice, tak se snažíme sliby plnit. Aktuálně jsme přidali TV stanice SPORT 1 a 2 v SD i HD rozlišení, vy si tak můžete užít již o tomto víkendu startující Formule 1. Pro bližší informace jsme nachystali samostatnou stránku o Formulích: http://zapni.tv/formule1 K tomu jsme přidali další HD varianty skupiny PRIMA. Pro nadšence do vaření je přidán nový TV Kanál Mňam TV a pro zábavu a oddych sesterská TV Mňau TV. Klasika pro pány v podobě Playboy TV. Nezapomínáme ani na spoluobčany, jejichž rodným jazykem čeština není, proto jsme přidali RTL, RTL 2 a Super RTL a k nim Currenttime TV v ruštině. A v neposlední řadě i Barrandov Family. Zároveň jsme přidali další lokální TV a to PRAHA TV. Rozšířili jsme balíček TEST pro větší otestování našich TV stanic. Aktuálně nabídneme krásných 113 TV stanic. Příští týden budeme mít další nachystané novinky. Těšte se. Vaše ZAPNI.TV!

01.03
2017

Březnové novinky na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci, I nás se dotklo EET a s tím spojených více prací. To byl jeden z důvodů, proč jsme dlouho neinformovali o novinkách. Dnešním dnem tedy každý, kdo provede platbu kartou přes naší online platební bránu, obdrží potvrzení o platbě do emailu, kde je nyní navíc i onen fiskální kód. Zároveň jsme během měsíce února 2017 spustili více polských TV stanic. Následované sportovními stanice SPORT 1 a SPORT 2 v SD kvalitě, HD kvalita bude nasazena v průběhu března. K tomu jsme spustili Retro music TV, Markízu International. Přidali jsme regionální TV ZAK a JTV ze zdroje přímo ze studia. V regionálních TV stanicích budeme i nadále pokračovat, již nyní chystáme další o nichž Vás budeme informovat. Pro milovníky umění jsme přidali Filmbox Arthouse. Následně jsme provedli k narozeninám TV NOVA také přejmenování stanic dané TV skupiny. a již nyní mámě nachystané HD varianty dané skupiny, které také přidáme co nejdříve. Dnes jsme přidali Mňam TV a Mňau TV A Prima HD a Prima Cool HD. Tím jsme se dostali na rovných 100 TV stanic v aktuálně nejvyšším balíčku STANDARD! Další HD varianty budeme přidávat. Počínaje 1.3.2017 končí naše „nabíjecí“ akce s kreditem a spouštíme novou. Každý kdo si nabije kredit ve výši dvou měsíčních paušálů dostane třetí ve formě bonusového kreditu zdarma. Platí to i pro násobky, za čtyři paušály dostanete dva zdarma, atd… Bonusový kredit bude připsán po oznámení emailem na naší technickou podporu ( podpora@zapni.tv ) Akce platí do odvolání nebo nahrazení jinou akcí. Těšte se, bude toho brzy ještě více. Vaše ZAPNI.TV!