Zákaznická podpora

+420 277 000 770
podpora@zapni.tv
11.11
2016

Svatý Martin na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci, Také bychom rádi viděli Martina na bílém koni, ale i kdyby se tak nestalo, nic se neděje. Chystáme další úpravy a vývoj je velká část našeho projektu. Pevně věříme, že brzy nabídneme i možnosti pro uživatele jiných operačních systémů. Na všem se pracuje. Trpělivost růže přináší. Přejeme krásný víkend a příjemnou zábavu nejen u TV. Vaše ZAPNI.TV!

21.10
2016

Technické úpravy

Vážení zákazníci, Chystáme další TV stanice a technické úpravy. Aktuálně jsme vyměnili většinu serverů na nichž naše služby běží za nové, výkonnější. Chystáme novou aplikaci a nejen to, vše se k Vám ve správný čas dostane. Přejeme krásný víkend a příjemnou zábavu nejen u TV. Vaše ZAPNI.TV!

07.09
2016

Výpadek

Aktuálně řešíme výpadek části streamů. Prosíme omluvte výpadky, pracujeme na odstranění. Děkujeme Aktualizace 19,30: Všechny stanice jsou nyní již funkční. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení

01.07
2016

Prázdniny jsou tu!

Vážení zákazníci, a je to tu, je prvního července, prázdniny a dovolené. My se však snažíme nabídnout stále něco navíc. Bonusovou akci s platbou kreditu přes službu TWISTO necháme puštěnou přes celé prázdniny. Vy si tak můžete odjet na dovolenou a uhradit vše až se vrátíte a ještě Vám za to dáme 10% z Vaší objednávky navíc. K tomu platí stále bonusová akce pokud zaplatíte částku větší než 500 Kč, tak Vám za to přidáme 10% navíc, při více jak 100 Kč Vám dáme 15% a při platbě větší jak 2000 Kč Vám dáme 20%. Obě akce platí do 31.8.2016. K tomu spouštíme velkoobchodní prodej. Každý tak může začít nabízet naše služby dál, my se o vše postaráme a Vám vyplatíme provizi. V tomto případě nás kontaktujte na emailu partner@zapni.tv a na všem se spolu domluvíme. Vy si tak můžete užívat na pláži a my Vám pošleme peníze. Tím to u nás nekončí, již brzy přidáme další a další služby, TV stanice a jiné. Nechte se překvapit. Vaše ZAPNI.TV!

20.06
2016

Upgrade HW

Vážení zákazníci, stále se snažíme vylepšovat naše služby, to občas obnáší i různé výpadky a nedostupnost některých služeb. Aktuálně tedy tento týden přesouváme archivy na silnější HW a z toho důvodu se mohou vyskytnout krátkodobé výpadky. Pokud používáte vygenerovaný playlist, v případě problémů si playlist vygenerujte nový. Jedná se jen o archivy, živé vysílání tímto není nijak dotčeno. Děkujeme za pochopení Vaše ZAPNI.TV!

17.06
2016

TWISTO na ZAPNI

Vážení zákazníci, Vždy Vás chceme potěšit nějakou milou zprávou. Nejinak je tomu i nyní. Exkluzivně se službou TWISTO.CZ jsme pro Vás připravili novou platební metodu, díky níž si můžete objednat kredit rovnou a zaplatíte za něj později. Pro Vás je to jasná výhoda koukat můžete na TV okamžitě, ale platbu necháte na později. Zároveň se Vám tak otevírají možnosti užívat ve stejném platebním systému nákupy v dalších službách jenž tuto platební metodu mají. Každý kdo tuto novou metodu do konce června využije tak získá 10% kreditu navíc na další období. Přejeme pěkný víkend a těšte se, další akce na Vás již čekají! Vaše ZAPNI.TV!

11.06
2016

EURO na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci, Vždy se snažíme k nějaké události ve světě připojit i my. Nejinak je tomu i nyní, když včera začalo fotbalové EURO 2016. I náš Český tým se bude snažit a tak i my se snažíme. Dnešním dnem tedy spouštíme opět Vaší oblíbenou Věrnostní akci, kde platí kdo si pošle více kreditu, více také získá. Konkrétně Vám tedy při částce nad 500 Kč přidáme místo stávajících 5% rovnou 10% kreditu navíc. Při částce větší jak 1000 Kč pak 15% a při částce větší jak 2000 Kč pak rovnou 20%. Bonusy platí při dané částce včetně. Příkladně tedy nemusíte posílat 501 Kč, ale stačí poslat rovných 500 Kč. Ještě pro Vás máme nachystané další akce, ale to se nechte překvapit a to již brzy! Přejeme příjemné sledování TV a krásný víkend s přáteli, ať budete kdekoliv. Vaše ZAPNI.TV!