Zákaznická podpora

+420 277 000 770
podpora@zapni.tv
30.11
2016

Ukončení TV stanice Muzika CS

Vážení zákazníci, k dnešnímu dni došlo k ukončení vysílání TV stanice Muzika CS. Z tohoto důvodu jsme museli uvedenou stanici vyřadit z naší nabídky. O hudbu však ochuzeni nebudete. Aktuálně chystáme zařazení dalších TV stanic. Těšíme se na Vás! Vaše ZAPNI.TV

25.11
2016

Páteční novinky na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci, Vánoce se blíží, tak Vám chystáme dárky už nyní. Opět spouštíme „nabíjecí“ akci na naše předplacené služby. Kdo si nabije kredit za více jak 500 Kč dostane od nás dárek ve formě 5% bonusového kreditu navíc, kdo za více jak 1000 Kč dostane 10% navíc a kdo za více jak 2000 Kč dostane 15% navíc. Bonusový kredit je nevratný. Jedná se jen o kredit, takže jestli ho následně využijete na nejlevnější balíček na celý rok nebo nejvyšší na pár měsíců je čistě na Vás. Bonusový kredit Vám bude připsán maximálně do dvou pracovních dnů. Akce platí do odvolání nebo nahrazení jinou akcí. V prosinci se těšte na ještě větší porci akcí a zábavy. Přejeme krásný víkend a příjemnou zábavu nejen u TV. Vaše ZAPNI.TV!

11.11
2016

Svatý Martin na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci, Také bychom rádi viděli Martina na bílém koni, ale i kdyby se tak nestalo, nic se neděje. Chystáme další úpravy a vývoj je velká část našeho projektu. Pevně věříme, že brzy nabídneme i možnosti pro uživatele jiných operačních systémů. Na všem se pracuje. Trpělivost růže přináší. Přejeme krásný víkend a příjemnou zábavu nejen u TV. Vaše ZAPNI.TV!

21.10
2016

Technické úpravy

Vážení zákazníci, Chystáme další TV stanice a technické úpravy. Aktuálně jsme vyměnili většinu serverů na nichž naše služby běží za nové, výkonnější. Chystáme novou aplikaci a nejen to, vše se k Vám ve správný čas dostane. Přejeme krásný víkend a příjemnou zábavu nejen u TV. Vaše ZAPNI.TV!

07.09
2016

Výpadek

Aktuálně řešíme výpadek části streamů. Prosíme omluvte výpadky, pracujeme na odstranění. Děkujeme Aktualizace 19,30: Všechny stanice jsou nyní již funkční. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení

01.07
2016

Prázdniny jsou tu!

Vážení zákazníci, a je to tu, je prvního července, prázdniny a dovolené. My se však snažíme nabídnout stále něco navíc. Bonusovou akci s platbou kreditu přes službu TWISTO necháme puštěnou přes celé prázdniny. Vy si tak můžete odjet na dovolenou a uhradit vše až se vrátíte a ještě Vám za to dáme 10% z Vaší objednávky navíc. K tomu platí stále bonusová akce pokud zaplatíte částku větší než 500 Kč, tak Vám za to přidáme 10% navíc, při více jak 100 Kč Vám dáme 15% a při platbě větší jak 2000 Kč Vám dáme 20%. Obě akce platí do 31.8.2016. K tomu spouštíme velkoobchodní prodej. Každý tak může začít nabízet naše služby dál, my se o vše postaráme a Vám vyplatíme provizi. V tomto případě nás kontaktujte na emailu partner@zapni.tv a na všem se spolu domluvíme. Vy si tak můžete užívat na pláži a my Vám pošleme peníze. Tím to u nás nekončí, již brzy přidáme další a další služby, TV stanice a jiné. Nechte se překvapit. Vaše ZAPNI.TV!

20.06
2016

Upgrade HW

Vážení zákazníci, stále se snažíme vylepšovat naše služby, to občas obnáší i různé výpadky a nedostupnost některých služeb. Aktuálně tedy tento týden přesouváme archivy na silnější HW a z toho důvodu se mohou vyskytnout krátkodobé výpadky. Pokud používáte vygenerovaný playlist, v případě problémů si playlist vygenerujte nový. Jedná se jen o archivy, živé vysílání tímto není nijak dotčeno. Děkujeme za pochopení Vaše ZAPNI.TV!