Zákaznická podpora

+420 277 000 770
podpora@zapni.tv
26.11
2015

Nové TV stanice

Vážení zákazníci, Jak se koncem pracovního týdne vždy snažíme nabídnout něco nového nejen na nadcházející víkend, tak Vám nyní nabízíme následující stanice. Obě sportovní stanice Eurosport v HD kvalitě a proto jsme si dovolili Vám nejen tyto stanice nabídnout v samostatném sportovním balíčku,který si můžete objednat bez závazků a jak je Vám libo. Podobně jsme doplnili nabídku o DocuBox a tedy jsme nabídli ucelenou nabídku ze skupinu FILMBOX samostatným balíčkem. Opět Vás k ničemu nenutíme a můžete si objednávat balíček dle libosti. Přejeme ostrý obraz a dobrý zvuk!

20.11
2015

Nové TV stanice

Vážení zákazníci, užijte si víkend na MAX s Prima MAX v HD ! Dnes 20.11. ve 20:11 hodin startuje nový filmový kanál od skupiny PRIMA. Již nyní máme u nás tuto TV stanici nachystanou. To není vše, co Vám dnes přidáváme z TV stanic, zařazujeme následně také TV RELAX a TV REBEL. Vzhledem k tomu, že se snažíme stále vylepšovat nejen obsahovou nabídku, ale i funkční, tak jsme dnes přidali ještě pohodlné přepínání mezi TV stanicemi, s tím, že vždy vidíte jaká TV následuje. Vše přehledně v zákaznickém centru. Užijte si víkend na maximum!

19.11
2015

NOVA SPORTY !!!

Vážení zákazníci, nyní máte možnost si vychutnat sportovní kanál Nova SPORT 1 v HD kvalitě a k němu i druhý sportovní kanál skupiny NOVA, čili NOVA SPORT 2 v HD kvalitě i u nás!

14.11
2015

FRANCE 24

Alespoň tímto malým gestem můžeme vyjádřit soucit k událostem dnešní noci ve Francii. Stačí se tedy u nás zaregistrovat a můžete sledovat živě kanál France 24.

06.11
2015

Změna cen a služeb k 6.11.2015

Vážení zákazníci, aktualizovali jsme všechny naše stávající balíčky o skupinu CET21! Ano opravdu se nám povedlo úspěšně uzavřít smlouvu se skupinu TV NOVA! Tím pádem Vám nyní nabízíme takřka celou skupinu. Aktuálně řešíme jen technické drobnosti. Díky i těmto úpravám došlo ke změně cenové hladiny našich balíčků. Pokud do konce listopadu uhradíte výzvu za starou cenu, budete mít do konce prosince 2015 za starou cenu i Vás aktualizovaný balíček. Nyní Vám nabídneme TV Stanice NOVA, Nova Cinema, Nova Cinema HD, Fanda. Telka, Smíchov a k tomu Nova Sport1 v SD kvalitě. Následně doplníme nabídku postupně i o všechny HD varianty skupiny CET21. Jako první přidáme NOVA SPORT 2 v SD, následované HD variantou a zbytek skupiny v HD variantě! K tomu jsme přidali ještě stanice JOJ a JOJ PLUS, DOMA, Kinosvět, rozšířili zpravodajské stanice France24 a TV5Monde i do balíčku MINI. Brzy přidáme i další TV stanice. Máte se na co těšit. Blížíme se ke 100 TV stanicím v nejvyšší nabídce! Užijte si zábavu, napětí ať jste v tuto chvíli s kýmkoliv.

23.10
2015

Velké rozšíření programové nabídky

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás nový balíček STANDARD se spoustou nových kanálů napříč všemi žánry. Jedná se tak primárně o skupinu DISCOVERY a FILMBOX, ale to samozřejmě není vše. I tentokrát, jak je našim zvykem, jsme opět obohatili i další z našich balíčků o několik TV. Vše najdete přehledně seřazené V naší programové nabídce. Tím naše nabídky nekončí a brzy se zde objeví další. Aktuálně tedy nabízíme přes 70 TV stanic, Pevně věříme, že si z této nabídky vyberete ještě lépe!

20.10
2015

Nové televize Barrandov Plus HD a Kino Barrandov HD

Dnes jsme přidali k SD programům Barrandov Plus a Kino Barrandov, také jejich HD varianty. Tyto programy naleznete v balíčku START.