Zákaznická podpora

+420 277 000 770
podpora@zapni.tv
05.02
2016

Nové TV stanice

Vážení zákazníci, provedli jsme změny minulý týden, k tomu proběhl testovací týden. Nyní máte možnost platit libovolně částky jak Vám vyhovuje, můžete si předplatit službu na jak dlouho chcete, libovolně měnit a jiné. Důležité je pouze abyste poslali platbu pod VS, kterým je Vaše ID. Aktuálně rozšiřujeme nabídku a tedy se skupiny CET21 Vám nyní přidáváme Stanici FANDA v HD! K tomu přidáváme ze skupiny FILMBOX, pro milovníky hudby TV stanici 360TUNEBOX také v HD rozlišení. Pokud budete mít jakékoliv dotazy a přání jsme Vám k dispozici na zákaznické podpoře. Přejeme ničím nerušený víkend a sledování Vašeho oblíbeného pořadu v teple domova. Vaše ZAPNI.TV!

29.01
2016

Velké změny na ZAPNI.TV

Vážení zákazníci, Vždy se snažíme v pátek Vás informovat o něčem novém. Dnes jsme spustili velké změny, týká se to zejména vylepšení v platebním systému, stejně tak samotné administrace. Nyní máte možnost využívat „platební peněženku“, kam si jednoduše pošlete finance ve formě kreditu a z něj se Vám odečítá měsíčně částka podle Vámi zvoleného tarifu . Tímto krokem jsme zároveň umožnili, že si můžete sami změnit Váš tarif dle Vašich požadavků. Vše máte k dispozici přehledně a online v zákaznickém centru. Zároveň jsme na časté dotazy v rámci těchto vylepšení nastavili možnost kombinace služeb, kde si k tarifu MINI můžete se slevou vybrat tematický balíček (příkladně SPORT) a tím ušetříte. Pokud Vám cokoliv nebude zřejmé, kontaktujte nás přes naši zákaznickou podporu. Váš tým ZAPNI.TV

22.01
2016

Nové TV stanice

Vážení zákazníci, V uplynulém roce jsme vždy v pátek uvedli něco nového. Většinou se jednalo o nové TV stanice nebo vylepšení. V tomto navazujeme i v roce 2016. Aktuálně jsme pro Vás zprovoznili Se skupiny CET21 NOVA v HD rozlišení, další tedy FANDA, SMÍCHOV a TELKU v HD spustíme také brzy pro Vás. Již Vám neutečou vaše oblíbené seriály a pořady, které si nyní vychutnáte v HD rozlišení. V rámci těchto vylepšení jsme po testování spustili také přímý stream z TV stanice SPORT5! Brzy budou další vylepšení pokračovat. Těšte se!

24.12
2015

Štastné a veselé :)

Před Vánoci jsme Vám přáli jen po emailu ve formě novinky. Pro úplnost tedy ještě připojujeme přání takto do Novinek. Těšte se na rok 2016 uveřejníme v něm spoustu vylepšení. Šťastné a veselé Vánoce 2015 přeje celý tým ZAPNI.TV!

04.12
2015

Nové TV stanice a nové funkce

Vážení zákazníci, Tento týden jsme pro Vás připravili toho více. Prioritně jsme spustili novou verzi mobilní aplikace, ke stažení opět odkaz na naší úvodní stránce. Pevně věříme, že Vás nová verze aplikace potěší. K tomu opět přidáváme nové TV a to konkrétně BABY TV pro nejmenší, GOLF channel jak v SD tak HD variantě pro fanoušky golfu, následované celou skupinou VIASAT, již od tarifu START a zatím uzavíráme ještě TV stanicí Brazzers TV. Brzy přibydou další, těšte se!

26.11
2015

Nové TV stanice

Vážení zákazníci, Jak se koncem pracovního týdne vždy snažíme nabídnout něco nového nejen na nadcházející víkend, tak Vám nyní nabízíme následující stanice. Obě sportovní stanice Eurosport v HD kvalitě a proto jsme si dovolili Vám nejen tyto stanice nabídnout v samostatném sportovním balíčku,který si můžete objednat bez závazků a jak je Vám libo. Podobně jsme doplnili nabídku o DocuBox a tedy jsme nabídli ucelenou nabídku ze skupinu FILMBOX samostatným balíčkem. Opět Vás k ničemu nenutíme a můžete si objednávat balíček dle libosti. Přejeme ostrý obraz a dobrý zvuk!

20.11
2015

Nové TV stanice

Vážení zákazníci, užijte si víkend na MAX s Prima MAX v HD ! Dnes 20.11. ve 20:11 hodin startuje nový filmový kanál od skupiny PRIMA. Již nyní máme u nás tuto TV stanici nachystanou. To není vše, co Vám dnes přidáváme z TV stanic, zařazujeme následně také TV RELAX a TV REBEL. Vzhledem k tomu, že se snažíme stále vylepšovat nejen obsahovou nabídku, ale i funkční, tak jsme dnes přidali ještě pohodlné přepínání mezi TV stanicemi, s tím, že vždy vidíte jaká TV následuje. Vše přehledně v zákaznickém centru. Užijte si víkend na maximum!