Zákaznická podpora

+420 277 000 770

Krok 1 / 3: Výběr balíčku služeb

Vyberte si balíček, který si přejete aktivovat při registraci. Pro zobrazení TV stanic v balíčku si rozklikněte příslušný balíček. Detailní informace o jednotlivých televizních stanicích zobrazíte tak, že na ně ukážete myší. Naše kompletní programová nabídka je k dispozici ZDE

Balíček TEST k vyzkoušení služeb je ZDARMA a je aktivní pouze jeden týden. Uvedené ceny ostatních balíčků jsou účtovány měsíčně. Balíčky lze v průběhu využívání služeb libovolně střídat v měsíčních intervalech, případně po dohodě na naší zákaznické lince individuálně.* Televizní stanice označené hvězdičkou mohou být dle licenčních podmínek zobrazené POUZE na naší přenosné TV, IPTV Set Top Boxu nebo SMART TV. Zobrazení na dalších zařízeních PC, Tablet, mobilní telefon je možné jen jako služba "multiscreen" v dosahu naší přenosné TV, Set Top boxu nebo SMART TV.

** U těchto programů je vyžadován rodičovský zámek, který je možné si kdykoliv nechat vygenerovat v zákaznickém centru. Tyto programy nejsou v naší přenosné TV podporovány.

*** Tyto televizní stanice mohou být dle licenčních podmínek zobrazené POUZE na IPTV Set Top Boxu nebo SMART TV. Zobrazení na dalších zařízeních PC, Tablet, mobilní telefon není možné, neboť se jedná o službu multiscreen.

Naše služby jsou z legislativních důvodů dostupné pouze v členských státech Evropské unie a EHP.
V jiných státech služba není k dispozici a veškeré vysílaní je blokováno. Viz.: Mapa pokrytí