Zákaznická podpora

+420 277 000 770
podpora@zapni.tv

Dnešní společnost je stále více online. Přesně takové prostředí máme pod kontrolou již řadu let. Mezi naše kolegy se řadí technici, kteří se mimo jiné specializují na Vaše webové projekty. Mají zkušenosti s velkými datovými toky a starají se o autonomní systémy. A právě tito specialisté mají na svědomí i tento online TV projekt.

Stalo se Vám už, že jste promeškali oblíbený TV pořad, protože jste zrovna nebyli v dosahu televize? Vyskytovali jste se zrovna mimo dosah signálu, nebo jste si zapomněli nastavit nahrávání? Mít tak v tu chvíli možnost koukat například na mobilním telefonu, tabletu nebo notebooku. Tak jsme si řekli, že takovou službu navrhneme a spustíme. A to 1. 5. 2015.

Navíc jsou naše služby dostupné až 170 hodin zpět a tak záleží jen na Vás, kdy se na oblíbený pořad podíváte.

Výsledkem jsou naše služby, které neustále zlepšujeme a rozšiřujeme. Dívat se můžete kdekoliv a kdykoliv s jedinou podmínkou – internetovým připojením a zařízením pro přenos programu. A tak máte možnost shlédnout romantický film pod hvězdnou oblohou nebo cestou v MHD seriál. Naše služba je dostupná vždy.

Postupně budeme přidávat více a více kanálů, takže si vybere každý. Musíme se řídit zákony, proto jsme museli podstoupit mnoho jednání, abychom získali možnost tyto služby vysílat. Předně pak od Rady pro Rozhlasové a Televizní vysílání (RRTV).

Vše se dozvíte v sekci NOVINKY nebo formou informačních emailů. Máte tip na TV Stanici, kterou nevysíláme, nebo chcete naše služby nabízet dál? Vše je možné. Budeme rádi, když nás kontaktujete.


Vaše ZAPNI.TV s.r.o.