Zákaznická podpora

+420 277 000 770
podpora@zapni.tv

Zcela nový Set-top box s aplikací ZTVC (Zapni TV centrum)

Od uvedení první verze jsme vyměnili SW v našem STB a nyní Vám ho ve stručnosti představíme.

Na níže uvedených obrázcích Vám vysvětlíme, co náš nový STB umí, jaké jsou jeho výhody. Jako vzor jsme použili již dříve uvedenou aplikaci KODI, o které víme, že je stabilní a všechny naše služby jsou na ní dostupné. Jako výsledek nám vznikla naše vlastní aplikace postavena na OS Android. Vzhledem k této možnosti tak velmi brzy nabídneme naši aplikaci i do TV s OS Android, stejně tak do Vašich vlastních zařízeních. A nyní vzhůru k přehledu funkcí!

Úvodní obrazovka po spuštění

Stačí zapnout náš STB a doslova za chvilku se Vám spustí níže uvedená výchozí obrazovka.

Stačí si pak vybrat, co chcete sledovat.

ZTVC návod 1

Celkový pohled na ZTVC

Jak vidíte, neomezili jsme ZTVC pouze na online sledování našeho převzatého TV vysílání. Díky naší aplikaci si tak můžete pouštět svá videa, prohlížet si fotky z dovolené, pouštět hudbu. Stačí připojit přes USB externí disk nebo flashdisk. Důrazně upozorňujeme, že jsme proti jakémukoliv nelegálnímu šíření TV, videa a dalších služeb, pokud si je uživatel sám nainstaluje. Naše aplikace je primárně určena pro zákazníky služby ZAPNI.TV.

ZTVC návod 2

Spuštění Televize

Stačí šipkou na ovladači přejet na kanál, který chcete sledovat a potvrdit tlačítkem OK. Popřípadě můžete na ovladači navolit číslo a potvrdit OK a přesunete se rovnou na daný kanál. Po prvním potvrzení se Vám zobrazí daná TV v takovémto malém okně, po druhém stisknutí si již pustíte TV program v plném zobrazení.

ZTVC návod 3

Plné zobrazení TV

Po spuštění vybraného TV programu v plném okně se Vám zobrazí zároveň navigační lišta, která po chvilce sama zmizí. Tu znovu vyvoláte stisknutím tlačítka OK. Základní ovládání je jednoduché a intuitivní. Šipky nahoru a dolů umožňují přepínat mezi programy, zároveň, když navolíte přímo číslo programu, rovnou se do něj přepnete. Pak zde máte tlačítko STOP (čtvereček), tím zastavíte přehrávání a dostanete se do výchozího menu, kde máte soupis TV kanálů. Tlačítko TV Vám zobrazí soupis všech kanálů na malém rolovacím MENU v pravé straně obrazovky. Stejně tak to má EPG, viz následující screen.

ZTVC návod 4

EPG – celkový pohled a informace o aktuálním pořadu

Na následujícím obrázku vidíte, jak vypadá přehled toho, co se vysílalo, či se bude vysílat. Po rozkliknutí se Vám samozřejmě zobrazí detailnější informace.

ZTVC návod 5

Detail EPG

Zde vidíte, jak vypadají kompletní informace o pořadu. Na následujícím obrázku je vidět, jak vypadá EPG aktuální a následující, pokud se díváte na konkrétní pořad.

ZTVC návod 6

ZTVC návod 7

Kompletní TV program

K tomu jsme přidali možnost ještě si nejprve vybrat z kompletního TV programu. Stačí si vybrat kanál a zobrazit informace o pořadu.

ZTVC návod 8


Po kliknutí na obrázek se Vám obrázek zobrazí v plné velikosti (Full HD 1080).